FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Serching for ppl from POLAND
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tips & Tricks
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sun Jan 29, 2006 3:11 pm    Post subject: Serching for ppl from POLAND Reply with quote

jak w temacie;) Ludzie odezwijcie sie. Juz wiem ze napewno jest jedna osoba, ale czy ktos jeszcze?
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 10:19 pm    Post subject: aa Reply with quote

witam witam. Ja tez z polski, mam pytanie: nie idzie jakos zwiekszyc ilosci ludkow na ture bo mam 1 i jakos to wolno cholernie idzie Smile.
Back to top
View user's profile Send private message
wojcyl



Joined: 03 Feb 2006
Posts: 1

PostPosted: Fri Feb 03, 2006 8:36 pm    Post subject: polaczek Reply with quote

Siema też jestem z polski i gram jako human. mam pytanie. jak w tej grze zdobywac expa.
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 12:09 pm    Post subject: Reply with quote

expa zdobywasz przez atak na innych dlatego najlepjej inwestuj w jak najwiekszy off,ja nie mam wogole wiesniakow do fuda Smile. duuuuzzzooo zlota zgarniesz od innych. a co do tego zeby ci przybylo ludzkow to dajesz na bulid population i tam budujesz te pomniki czy jakos tag pamietaj zeby miec tam all wykupione ,a cha nie kupuj slabych wojsk odrazu te najlepsze Smile. nie oplaca sie a koszt nie jest wcale wyzszy, i pamietaj olej defa a w hero pakuje tak :

Swordmastery 100
Lead 100
Veteran 100

na razie bo to daje najwiecej offa narazie Smile lead to od tego zeby bylo wiecej ludkow (population per turn:144) na poczatku duzo atakuj i atakuj tak zeby miec duzo kasy wiec nie atakuj na por tylko odrazu na riczow wal a najlepjeje na very rich Smile

jak cos to pisz pm w grze do kriqs.
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 2:21 pm    Post subject: Reply with quote

no to widze grono sie powieksza Wink jest nas minimum 4 Wink
Jezeli autorzy gry zgodza sie na moje pomysly modyfikacji RC to mozliwe ze wkrotce zrobimy gildie Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 4:30 pm    Post subject: Reply with quote

miejmy nadzieje Smile mam pytanie jak mam takie cos :
populacja 16915/20300 i mam co ture 166 gostkow ale nie nadazam z kupowaniem domow Smile co sie stanie jak bede mial full ?? nie beda mi przychcodzic, czy jak bede mial ich na dostepnych ale nie bede mogl ich przerobic na soldzerow Smile?? czy cos innego ?
jak ktos wie to niech powie Smile
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 6:15 pm    Post subject: Reply with quote

kriqs wrote:
miejmy nadzieje Smile mam pytanie jak mam takie cos :
populacja 16915/20300 i mam co ture 166 gostkow ale nie nadazam z kupowaniem domow Smile co sie stanie jak bede mial full ?? nie beda mi przychcodzic, czy jak bede mial ich na dostepnych ale nie bede mogl ich przerobic na soldzerow Smile?? czy cos innego ?
jak ktos wie to niech powie Smile


Ja wiem Very Happy Od 2 dni mam zapelniony caly limit populacji Very Happy
Poprostu Ci nie dochodza. Dopelnia sie do maksymalnego limitu i w nastepnej turze nic juz nie dostaniesz (no chyba ze przy ataku/obronie zginie Ci pare jednostek to wtedy dostajesz w nastepnej turze tyle populacji ile wojska zginelo).

A teraz pytanie do Was - ile placicie za 1 extra domek, bo ja tyle:
Wood:27,991
Stone: 27,991
Gold: 11,196,566gp
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

Wood:11,970
Stone: 11,970
Gold: 4,788,271gp
built: 129

ja skromniej Smile
a ile macie wiesniakow do fuda ? moje staty Smile

3541 - food
12270- chamion
4000 spy

49,886,753 off
9,416,858 def

-19764 food per turn
76978/turn gp

Smile

inwestuje zeby miec jak najwiekszego offa, czy dobrze robie ?
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 7:55 pm    Post subject: Reply with quote

10410 - food (co daje 374,760 foda na ture)
9692 - wojska (polna pol Elite Archers i Championow)
4 - szpiedzy (sa mi tak potrzebni jak k***ie majtk bo i tak w liscie graczy widze wszystko to co bym otrzymal szpiegami)

wojsko zrzera mi 101,694 rzarcia na ture
przychody na ture: 528,332gp
obrona: 15.837.566, atak: 18.831.826 (kondycja zaniza mi to o 10 procent :/)

Gram goblinami dlatego takie slabe mam statystyki. Moja maksymalna sila to 5 (reszte punktow wpakowalem w szczescie 12 i inteligencje 10) wiec na inne rasy ide narazie masa Wink

Ja wpakowalem punkty rozwiniecia w Lead (100 - do populacjina ture), Swordmastery (100 - do championow bonus na atak i obrone) i Doctor/Shaman/Necromancy (100 - mniej ludzi mi ginie we wszelkich atakach).

Czy dobrze robisz pakujac w offensywe czyli atak? Raczej tak, przy malej ilosci jednostek jestes w stanie zrobic miazge z duzej ale slabej armi a to sie przydaje do szybkiego zbierania kasy z "very rich" graczy Very Happy Jdnak ja sie obawiam, ze predzej czy pozniej inni naucza sie, ze pieniadze sie trzyma w banku a nie na rece (jakmasz w banku to Ci atakami nikt niezabierze) i wtedy trzeba bedzie je zarabiac na wlasna reke. Dlatego ja teraz rozwijam Estates co da mi wiekszy zarobek na ture z landow a potem niewiem czy nie pojsc w obnizenie kosztow broni albo jednostek.

Szkoda ze niema zadnych upow do szybszej regencji kondycji wojska i mozliwosci zmniejszenia ceny ekstra domkow...
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 04, 2006 10:29 pm    Post subject: Reply with quote

ja robie tak atakuje tylko tedy kiedy mam kondych w granicach -5 i ide do -100 najpierw szpieguje kto ma ile kasy i jakiego defa im wiecej defa tym wiecej expa ale mniej kasy wezmiesz (ale tego nie jestem pewny Smile) a potem do tych co maja naj mniej defa i zauwazylem ze jest duzo graczy co juz nie graja dlatego jest tak duzo kasy wiesz tzw farmy Smile. ja ide narazie z foodem robie tak zeby nie miec na ture wartosci ujemnych Smile. a z kasa to na spy idzie Smile w contspay nic nie daje bo mam za malo defa , ja ktos chce to i tak wejdzie Smile. a off sie przyda na tych co maja duzo defa tych z gornej listy Smile. ja w sumie tez na dole nie jestem juz na 4 stronie Smile (190) ale sie szybko pne w gore Smile. a to ze sie ludzie namysla ze kase sie w banku tzyma to juz chyba wiedza ale tak jak muwilem jest duzo kont gdzie nikt nie gra Smile a kaska sama rosnie i ktos musi doic krowy Smile.

LOL popatrzylem na rankin i kogo widze nad soba ?? Smile
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dudek1987



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 6

PostPosted: Sun Feb 05, 2006 2:19 am    Post subject: Reply with quote

na tę chwilechyba jestem najwyzej w statsach z polaków Very Happy , juz zaczynam miec problemy:D za 15 tur zapełni mi sie populacjia i ni ebede mógł zwiekszac swojego offa za bradzo.


przy wyskokich lvl trodno jest o kase wiec wpadlem na pomysl zeby wszytkie jednostki wpakowac na robotnikow i poczekac z kika tur az sie nabije od ^^olery kaski:D


PS
mał rada

Goscie z >20lvl niech grabia samych very rich i odkladaja sobie w banku( to jest najlepszy moment aby sobie zapewnic lepsza przyszlosć)

dla graczy powyzej <20lvl niech leca w exp i nabijaja sobie punkciki.

W grze chodzi o lvl a nie o armie!! wiec tzrba nagrabic duzo na poczatku aby miec za co zyc ( obawiam sie ze przy 30-36lvl bede atakowal po 7-10mln a chałupa bedzie kosztowac z 50mln :/ )
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 1:11 pm    Post subject: Reply with quote

tu macie tabelke z cenami domkow im wiecej masz tym wiecej kosztuje Smile. narazie do 256 bo mi cos program sie wali Smile

http://kriqs.boo.pl/rc/lol.htm
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dudek1987



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 6

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 1:17 am    Post subject: Reply with quote

bez obrazy ale ten "program" jest do bani ja ma 201 domków i nastepny kosztuje mnie 47mln ( mam 100 punktów do build)

PS
ceny sa zawzyzone !!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 10:30 am    Post subject: Reply with quote

nie jest do bani tylko nie wziolem pod uwagi bulid jest dostosowany do mojego bulid, postaram sie to naprawic
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 2:45 pm    Post subject: Reply with quote

Ja napisalem programik ktory przelicza ile mozesz postawic extra domkow z kasy ktora masz na rece (w oparciiu o wzory jakie podal mi tworca gry).
Plusy:
- program podaje ilosc mozliwych ekstra dmkow do wybudowania (to chyba jasne Wink)
- program uwzglenia wartosc Build i Trade skilla
- program podaje wymagana ilosc drewna i kamieni
- program zwraca wartosc zlota ktora zostanie Ci na rece

Minusy:
- program myli sie o jakies 2-3 domki (zaniza liczbe)
- program jest w matlabie (jesli ktos z Was wie jak to przekonwertowac to niech da znac a ja juz sie tym zajme)

To by bylo na tyle. Aha krisq : Dzieki za Twoje ataki na mnie Very Happy niema to jak dobra pomoc ze strony krajowych Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tips & Tricks All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group