FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
wealth top

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Mar 17, 2005 2:35 pm    Post subject: wealth top Reply with quote

nu ar mai trebui aratat pt acum e unu amaranth care sta cu mausul pe attack la mine si cum vine timpul sa intre banii cum da attack. ce naiba asta nu se mai poate, nu am timp sa fac nimic cu ei si asta ca m-a vazut acolo la top. sa pofteasca sa ma spioneze domnu daca vrea sa vada cati bani am.
Back to top
View user's profile Send private message
amaranth



Joined: 02 Mar 2005
Posts: 15

PostPosted: Thu Mar 17, 2005 3:35 pm    Post subject: Reply with quote

Nightvol, si eu sunt in acel top, nu esti singurul atacat asa. Asta e jocul. Oricum, recunoaste ca nu ti-am luat mare lucru la atacuri, am ramas cu experienta. Esti rapid:)
In ceea ce priveste spionii...ce rost are? Te-am atacat cand apareai ca fiind poor, adica aveai mai mult de 100.000 gold.
Daca vrei sa nu te mai atace atata lume, investeste si tu in aparare. Nu prea il vad pe alegzander plangandu-se...si are si el venitul peste 200 000.
P.S.
Eu am zis ceva cand m-ai atacat ieri?
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Mar 17, 2005 3:41 pm    Post subject: re Reply with quote

te-am atacat pt experienta si nu au murit soldati, nu am stat cu mausu pe atac cand e timpul sa vina banii.
Back to top
View user's profile Send private message
alegzander



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 110
Location: Bucuresti

PostPosted: Thu Mar 17, 2005 8:56 pm    Post subject: Reply with quote

NU ma bagati ma pe mine la treaba asta ca eu sunt si la cel mai mare def trecut
Si nu am mai fost invins de peste 5 zile
Mai am nitel si trec de imposible si atunci chiar nu ma mai face nimeni (sper )
Da am muncit pt treaba asta ( am pierdut zeci de nopti pt asta )
Si nici nu am anti spioni f multi ca scad la income si la pretul caselor din ziua de azi orice leu e bun si ala!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group