FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
alianta si cont premium
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Sat Jul 21, 2007 11:30 pm    Post subject: alianta si cont premium Reply with quote

sry dak am postat aiurea...
-yo zic k ar mere niste aliante cu niste fonduri la ele si atacuri in masa...Very Happy
-un cont premium ptr cativa dolari(euro) prin tel sau cu cardu` ptr mai multe optiuni(bani in plus sau populatie sau mai stiu yo ce)
-o lista de prieteni(si un chat ar fi bun)
-la soldati niste wizards ceva de genu asta cu vraji:D
-forumu mai dezvoltat putin;)

oricum jocu e marfa....gg voua Wink
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 1:45 am    Post subject: Reply with quote

faza cu alianta e buna numai ca nu prea sunt asa multi online Smile si in fond eu ca sa fac level trebuie sa atac tot ce prind Smile ... premium account cred k ar strica jocul daca s-ar introduce pentru ca nu toti au posibilitati financiare si ar fi o idee sa se introduca mai multi soldatei Razz
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 3:33 am    Post subject: Reply with quote

cu premium acount nici eu nu-s de acord .. eventual cine doneaza sa zice-m .... 5 euro .... sa-i apara ceva medalie la cont sau faze deastea .... nu bani ca atunci ar dezechilibra jocul .. in plus .. cu restul is deacord ... dar partea naspa e ca degeaba discutam noi aici singuri ca nu e jocu meu ca e a lui bashar .. asa ca pana nu intra el pe forum putem sa ne plictisim pe aici Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 8:20 am    Post subject: Reply with quote

dap....cu contu premium km asa eVery Happy....oricum era doar o idee...
dar ar mere de exemplu sa se dea gold ceva ptr postarea pe forum...astaar aduce mai multa lume pe forum;)
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 11:44 am    Post subject: Reply with quote

despre alianta s-a mai discutat aici :
http://www.raceconflicts.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=459
iar despre cont premimu aici :
http://www.raceconflicts.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=435

Desi cu aliantele ... s-a discutat demult despre treaba asta, dar se pare ca nu s-a mai facut nimic ...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 1:29 pm    Post subject: Reply with quote

dj_maryus wrote:
despre alianta s-a mai discutat aici :
http://www.raceconflicts.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=459
iar despre cont premimu aici :
http://www.raceconflicts.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=435

Desi cu aliantele ... s-a discutat demult despre treaba asta, dar se pare ca nu s-a mai facut nimic ...


atunci sry ptr postare aiurea:D....promit sa folosesc search de acu`Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

heh nu e problema - ti-am aratat doar ca sa vezi cam ce s-a discutat despre ele - din moment ce te interesa subiectul ... ca oricum poate de aliante e bine sa se mai aminteasca , poate isi aminteste si bashar Wink Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 2:23 pm    Post subject: Reply with quote

o intrebare: de ce nu se vb in engleza atata timp cat jocul este international Question
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 6:41 pm    Post subject: Reply with quote

pt. ca din cate observ eu cred ca numa 2 sau 3 nu sunt romani de pe aici ... asa ca ce rost are sa mai scriu in engleza ??? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Jul 22, 2007 8:52 pm    Post subject: Reply with quote

snootzy wrote:
pt. ca din cate observ eu cred ca numa 2 sau 3 nu sunt romani de pe aici ... asa ca ce rost are sa mai scriu in engleza ??? Very Happy

poi poate dak am incerca sa ii incadram in comunitatea asta poate ar aduce si ei mai multi la randul lor;)....nuj asta e parerea mea...
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 7:14 am    Post subject: Reply with quote

mda dar daca am fii si noi amcar cateva sute ar veniii si singuri si s-ar inmultii si ei Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 10:16 am    Post subject: Reply with quote

snootzy wrote:
mda dar daca am fii si noi amcar cateva sute ar veniii si singuri si s-ar inmultii si ei Very Happy

ma jocu are potential...deci nu ar fi foarte greu sa strangem cateva sute de jucatori....de ex mie imi palce mai mult k darkthrone care are cateva mii de jucatori...ar trebui mai multa publicitate....bitefight si a adus foarte multi jucatori prin publicitate;)...dak am pune toti cate un banner cu jocu asta pe paginile noastre si am vota zilnic(aici ar trebui pus si un bonus) poate am reusi sa mai aducem oameni...


ps:vreau si yo un banner cu jocu asta:D



ce ar fi sa se organizeze concursuri pe forum???si premile pot if in gold sau ceva ptr joc sau +100 la nr posturilor sau mai stiu yo ce...iar concursurile pot fi de grafica, de orice...ce ziceti??
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 3:03 pm    Post subject: Reply with quote

Inainte , bashar justifica lipsa de jucatori prin faptul ca serverul nu e destul de puternic sa suporte un numar mare de jucatori - desi sunt convins ca poate suporta mult mai mult ca acum ...

Sunt convins ca daca s-ar face reclama ; jocul ar putea aduna un numar frumos de jucatori - jocul nu e jucat - fiindca multi nu au auzit de el ... jocul are mult mai mult potential decat alte jocuri care desi nu-s cine stie ce , au reusit prin reclam sa stranga multi jucatori.

Cand bashar va reveni , sper sa putem convinge sa inceapa sa faca reclama - si noi sa ajutam la aceasta . De exemplu eu , am legatura cu anumite siteuri romanesti de gaming care aduna un numar frumusel de vizitatori / zilnic - as avea unde sa pun banner ... si sunt convins ca si alti useri ar avea ; iar dc fiecare ar face o leaca de reclama - s-ar strange reepde jucatori . Dar intai sa asteptam sa revina , si apoi poate e de acord sa inceapa sa faca jocul mai public ; fiindca stiu ca nu vroia acest lucru pana nu e totul finalizat cum trebuie.

Totusi jocul in principiu e complet --- o singura modificare semnificativa e necesara ( schimbarea sistemului de lupta , si de castigare a exp ) - si sunt convins ca ar putea sa devina destul de interesant.

Acu , sa asteptam sa apara - si sa aibe incredere in noi si in viitoarele sugestii care o sa propun cand va reveni Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shckilly



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 13

PostPosted: Tue Jul 24, 2007 9:48 am    Post subject: Reply with quote

dar de ce nu a lasat si omu asta pe altii sa aiva grija de joc si de forum in lipsa lui???forumu oricum are mare nevoie de nishte moderatori....
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Tue Jul 24, 2007 7:02 pm    Post subject: Reply with quote

si eu cred ca sunt cel mia potrivit pentru treaba asta avand in vedere k stau cam mult pe forum si ma uit la stele Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group