FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
O suggestion

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 23, 2007 12:37 pm    Post subject: O suggestion Reply with quote

[RO] : Bashar ce ai zice ca pe langa cei 10% din income pe turn care se duc direct in banca sa primesti si o dobanda la banii pe care ii ai ... sau exista deja o chesti de genu si eu nu mi-am dat seama Smile

[EN] : Bashar what do you think besides the 10% of the income interest that goes directly to your bank adding an interest to the money you have in the bank each day or week or something like that ... or does this option exist and i haven't figured it out Smile
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sat Jun 23, 2007 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

pai eu zic ca ar fi foarte misto faza cu dobanda ... dar nu pentru toti sa-ti vina dobanda ci doar pentru anumiti bani pe care ii pui sa-ti vina dobanda pt. ei pe o anumita perioada de timp si de acei bani sa nu te poti atinge .... adik spre exemplu .... am 1 miliard in banca ..... pe aia poti sai scoti cand vrei ... dar din aia un miliard 500.000.000 ii depozitezi in alt depozit cu dobanda pe o luna de zile ..... si iti da spre exemplu dobanda de 10% ... dar tu sa nu te poti atinge de banii aia decat dupa ce trece o luna si atunci direct se transfera in contul bancii dobanda si atunci numa sa te poti folosii de toti !
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 23, 2007 3:37 pm    Post subject: Reply with quote

[RO] Asteptam sugestii si reclamatii Razz

[EN] Waiting for suggestions and arguments
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sat Jun 23, 2007 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

pai da da topicu ar trebuii mutat la "sugesti si reclamati" .. nu la TAVERNA Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Mon Jun 25, 2007 7:55 am    Post subject: Reply with quote

buna idee

azi termin si eu cu ultimul exam la fac si o sa ma apuc de treaba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group