FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Nemultumire
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 1:44 pm    Post subject: Nemultumire Reply with quote

Deci miclovan mi-a rupt populatia si sincer nu mi se pare normal ca la un singur spy sa pierzi 5000 populatie ... asta inseamna munca ... si am muncit mult la contul ala si nu mi se pare cinstit sa imi strice careva munca. Bashar astept post si de la tine pe treaba asta. Ieri am pierdut 12000 populatie ... populatie pe care in 37 de ore o recuperez. Mi se pare foarte urata treaba si vorbesc si in numele lui snootzy ca si el a patit la fel.
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 2:22 pm    Post subject: Reply with quote

nu ca vreau sa par "PRO" la ce ti-a facut miclovan ... dar nu mi se pare anormal sa mai fie si un alt mod de a "lupta" . La urma urmei stiai ca exista optiunea asta ... si daca chiar vroiai sa nu se intample -- te aparai de ea Wink ...
E ca la lupta ... nu ai soldati - desi stii ca esti vulnerabil la atacuri . Asa si la spy .. nu ai anti-spioni , esti vulnerabil la spionaj .
Pe miclovan il stiu din jocu trecut pentru modu mai "diversificat" de lupta Razz
Dar cat timp exista optiunea, nu vad dc nu ar folosi-o Razz
Si nu uita .. "in dragoste si in razboi - totul e permis" . Si asta e una din cele 2 cazuri Razz
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

Bah eu am inteles ... dar sa pierzi 12000 populatie in 5 atacuri mi se pare aberant !!!
Back to top
View user's profile Send private message
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

da ma .. si totusi .. aveam 1000 de antispy angajati ... adik .. aia chiar nu or facut nimic ???? incat sa pierd 20k populatie ?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 4:20 pm    Post subject: Reply with quote

depinde de raportul spy offence/spy defence, research la spy, nivel commander, etc.

Dar ciudat nu este cata populatie ati pierdut voi, ci cum de miclovan a reusit sa'l atace pe sickness ... (lvl 38 la lvl 19). nu mai exista limita aia de +/- 6lvl ?
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 7:42 pm    Post subject: Reply with quote

sickness e alt cont ... amonamarth e contul cu care joc acum
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

snootzy wrote:
da ma .. si totusi .. aveam 1000 de antispy angajati ... adik .. aia chiar nu or facut nimic ???? incat sa pierd 20k populatie ?


Vine si momentul in care unuia i se pune pata k esti mult prea sus pentru el si face orice sa te dea jos ... da numa de al draq nu ma las de joc.
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 8:06 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
da ma .. si totusi .. aveam 1000 de antispy angajati ... adik .. aia chiar nu or facut nimic ???? incat sa pierd 20k populatie ?


Degeaba aveai 1.000 , daca el o fi avut de vreo 10 ori mai multi Laughing

Quote:
Vine si momentul in care unuia i se pune pata k esti mult prea sus pentru el si face orice sa te dea jos ... da numa de al draq nu ma las de joc.


E razboi ... cum am zis fiecare foloseste ce metode poate . Vezi ca poate incepe sa dea de 10 ori in tine zilnic , ca sa te usureze de populatie .
Si pe mine ii picase pata jocu trecut , dar s-a linistit repede Twisted Evil
Acu dc sunteti destepti , va aliati si incepeti sa ii dati si voi fiecare in el zilnic de 10 ori, si se potoloeste Wink
Singuru lucru care il puteti face sa va luptati cu el ... It's an open war Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
snootzy



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 95
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 8:11 pm    Post subject: Reply with quote

pai nici eu nu am de gand sa ma las ... da faza e ca la log imi arata ca el o trimis 35 de spy ..... din care io murit 24 .. si eu am pierdut in atacul ala 2400 populatie ... pai atunci aia 1000 anty-spy ai mei ce o facut ??? ... ca eu asta nu inteleg defapt Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

asa e misiunea .. apar ca au fost trimisi 35 ... desi de fapt el poate are un numar mai mare ...
E ceva de genu : ai 10.000 spioni, dar in misiune plec doar 35 - dar care au spy offenceul = al celor 10.000 ( sa zicem ) . Nu stiu dc intelegi, adevaru e ca nu e prea logic , dar asa e Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Sun Jun 10, 2007 4:49 pm    Post subject: Reply with quote

Trebuie sa recunosc ca v-a facut-o Smile).
Nici sa joci tot timpul cu 0(zero) soldati nu mi se pare normal Wink

Ar trebui sa incerc si eu noi metode. Razz
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Sun Jun 10, 2007 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

N-am jucat tot timpul cu zero soldati dar eu sunt ferma si joc pentru level ... deci mi se pare normal "strategia" pe care am adoptat-o Wink ... stai tu linistit k amonamarth e cont de lvl am eu altele de spy si offence Wink
Back to top
View user's profile Send private message
inamicul



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 146

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 2:38 pm    Post subject: Reply with quote

strategii cu spy si fara armate sunt multe si frumoase, spre ex, eu joc pe spy off foarte mult, aproape toate researchurile le am facute din spy, si traiasca cateva conturi care au muncit petru mine ca acum aproape de maxim cu toate Cool
Back to top
View user's profile Send private message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 11:33 am    Post subject: Reply with quote

Ma indoiesc ca ai avea "aproape de maxim cu toate " pt ca eu am locul 1 la nr de research-uri facute si eu mai am totusi destule (am facut cam 70-75% din ele).

Dar ma rog, "unii e facuti sa se laude" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
sickness



Joined: 02 Nov 2006
Posts: 139

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 2:56 pm    Post subject: Reply with quote

Tovarashul inamicul a zis k are facute researchurile la spy aproape in totalitate Very Happy nu k are cele mai multe Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group