FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Mesaje de la alti jucatori din joc ...
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Fri Mar 23, 2007 1:48 am    Post subject: Reply with quote

urssul wrote:
Sal nea Sparky Very Happy Explica-i tu elefantului ca atata timp cat are limbaritza referitor la TD...si isi manifesta trompaiala in avatare...o sa-l marai pana depaseste perioada celor 7 ani de acasa..si trece in cel de-al 8-lea...E obsedat de TD se pare...Cum se face ca e singurul care recurge la copilarii de genul asta...De ce tu sau altii nu faceti la fel...pt. ca aveti o maturitate probabil...In schimb nenea cu trompa cred ca e frate cu Cosmyn87...ca ala injura si ameninta cu sabia din cate tin minte Laughing


zboara ursule, zboaraaaa ... esti asa de proaspat de pari viu...Smile))
vad ca esti un pic mai dezghetat...totusi unde, drac', te-am injurat ca ma tot gandesc, da nu vad unde...Smile))
e grav sa suferi de mania persecutiei...iti pot propune un psihiatru bun...Smile)
o sa ma rog pentru sufletul tau sa ajungi in rai ... Domnul fie cu tineeee !!!!
Aleluia !!! Aleluia !!! Aleluia !!!
Back to top
View user's profile Send private message
xces



Joined: 04 Nov 2007
Posts: 1

PostPosted: Sat Nov 17, 2007 1:38 am    Post subject: Reply with quote

[quote="mamouth"][quote="urssul"]
Quote:
Poti sta linistit, nu ma deplasez pana in Bucuresti sa te calc putin pe cap...momentan nu prezinti interes...

Vezi tu...la noi in Bucuresti...unii se umfla in pene ca sunt baieti de cartier...La tine la tara probabil se umfla in pene cu calcatul pe cap...
Sa stii ca m-ai speriat cumplit Laughing ...Sunt satul pana peste cap de exemplare razboinice ca tine...Si crede-ma..In Bucuresti e jungla...La tine e o simpla provincie amarata...Rambo care esti...Provincial..nu ca locatie...ca stai in alt oras...Ca hal de exemplar uman care poti sa fii Laughing Uimeste-ma cu mai multe din zona ta rurala...ca omul cat traieste...invata... Laughing

Mai nenea , mai lasa-ne cu impresiile tale de buftea ... si tu esti de la bucale mah prapaditule ? Vezi ca are dreptate in legatura cu trandavitul pe jocuri ... mai du-te frate si tu la o facultate , munca , strainatate ... ca ai innebunit de atata jucat ... parerea mea e ca , nu poate , ci soto esti o nulitate. Ne faci Bucurestiul de rushine ...
PS: Te-ai intrebat vre-odata daca zona in bucureshti in care stai si e jungla , nu e chiar ea insashi o periferie ? =)) ... ce idiot.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group