FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Mesaje de la alti jucatori din joc ...
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Wed Mar 14, 2007 5:27 pm    Post subject: Mesaje de la alti jucatori din joc ... Reply with quote

Propun o sectiune unde sa postam mesajele "interesante" de la alti jucatori. Nu stiu daca am voie sa postez cele injurioase, dar macar cele funny sau "pasionale". Trebuie sa recunosc ca unii pun la suflet atacurile repetate sau misiunile de plunder. Laughing

Quote:
Asa de disperat esti ca din 28k populatie 20 ai armata si aia doar ca sa faci best defence nu Smile), cat ai income 250k ? 350k ? Eh lasa ca pana diseara mai bag si eu 1000 de archers numai ca sa te depasesc Razz


Numele nu o sa-l dau decat daca isi da acceptul. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Wed Mar 14, 2007 7:43 pm    Post subject: Reply with quote

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Thu Mar 15, 2007 3:00 am    Post subject: Re: Mesaje de la alti jucatori din joc ... Reply with quote

bele wrote:
Propun o sectiune unde sa postam mesajele "interesante" de la alti jucatori. Nu stiu daca am voie sa postez cele injurioase, dar macar cele funny sau "pasionale". Trebuie sa recunosc ca unii pun la suflet atacurile repetate sau misiunile de plunder. Laughing

Quote:
Asa de disperat esti ca din 28k populatie 20 ai armata si aia doar ca sa faci best defence nu Smile), cat ai income 250k ? 350k ? Eh lasa ca pana diseara mai bag si eu 1000 de archers numai ca sa te depasesc Razz


Numele nu o sa-l dau decat daca isi da acceptul. Wink


Nu e nevoie sa-l dai...pt. ca stim cine e (fighter) Laughing E de inteles ca unii sufera..insa nu e de inteles de ce nu o fac cu demnitate...Sa accepte ca pot fi inferiori altuia..si cu asta basta...Altii...isi inchipuie ca e tarlaua lor unde pot sa faca orice...A se vedea avatarul userului mamouth...Probabil ca in joc nu are ce sa exprime...e mult prea dificil pt. capacitatea intelectuala a unui elefant preistoric...Asa ca refuleaza in avatare care aduc a educatie de turma...Pt. toti care nu stiu...Raceconflicts.ro are o stofa finutza...In opinia mea...Cred ca e o idee buna acest topic...
Back to top
View user's profile Send private message
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Sat Mar 17, 2007 4:39 am    Post subject: Re: Mesaje de la alti jucatori din joc ... Reply with quote

urssul wrote:
bele wrote:
Propun o sectiune unde sa postam mesajele "interesante" de la alti jucatori. Nu stiu daca am voie sa postez cele injurioase, dar macar cele funny sau "pasionale". Trebuie sa recunosc ca unii pun la suflet atacurile repetate sau misiunile de plunder. Laughing

Quote:
Asa de disperat esti ca din 28k populatie 20 ai armata si aia doar ca sa faci best defence nu Smile), cat ai income 250k ? 350k ? Eh lasa ca pana diseara mai bag si eu 1000 de archers numai ca sa te depasesc Razz


Numele nu o sa-l dau decat daca isi da acceptul. Wink


Nu e nevoie sa-l dai...pt. ca stim cine e (fighter) Laughing E de inteles ca unii sufera..insa nu e de inteles de ce nu o fac cu demnitate...Sa accepte ca pot fi inferiori altuia..si cu asta basta...Altii...isi inchipuie ca e tarlaua lor unde pot sa faca orice...A se vedea avatarul userului mamouth...Probabil ca in joc nu are ce sa exprime...e mult prea dificil pt. capacitatea intelectuala a unui elefant preistoric...Asa ca refuleaza in avatare care aduc a educatie de turma...Pt. toti care nu stiu...Raceconflicts.ro are o stofa finutza...In opinia mea...Cred ca e o idee buna acest topic...




Mai Mormaila mai...nu mai aplica tactica pupincurismului si nu te mai plange ca o baba de reumatism...Smile)
Da dovada ca esti barbat, balega, nu rahat...Smile)
Daca ai vreo problema sau litigiu cu mine putem vorbi intre patru ochi...promit sa fiu bland cu tine...Smile)
Probabil ca si eu as exprima mai multe interjectii onomatopee in joc daca as fi in situatia ta: femeie nu (eventual in poza), familie nu (cine are nevoie de un trantor), servici nu (e grele sa muncesti, mai usor e sa te joci), bine mai om ca esti tare, mare si sanatos...Smile)
Drept urmare dupa unele standarde esti o nulitate...uita-te in oglinda si pune-ti cate-o intrebare cand vezi anumite avatare cum ar fi: Ce am realizat pana la varsta de 30 de ani?, sau Care este rostul meu in viata? (vezi ce raspunsuri gasesti...daca nu gasesti incearca pe forum poate te ajuta careva).
Acestea fiind zise sper ca pe viitor nu mai avem nici o problema existentiala...nu-i asa Mormaila-Urussul, sau cum iti zici tu?...Smile))
The End.
Back to top
View user's profile Send private message
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Sat Mar 17, 2007 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

1.
E vorba de o anumita decenta...in imaginile dispuse drept avatar...Ceea ce tu nu cunosti.
2.
Quote:
Da dovada ca esti barbat, balega, nu rahat...)
Daca ai vreo problema sau litigiu cu mine putem vorbi intre patru ochi...promit sa fiu bland cu tine..

In traducere libera...Daca ai vreo problema cu mine..hai sa iesim afara sa ne caftim...de parca ai fi vreun "Rambo" made in Romania Laughing Loool...Vezi tu..eu chiar sunt barbat...Doar un copil ca tine gandeste asa...infantil...penibil...Voi ce parere aveti??
3.
Quote:
in situatia ta: femeie nu (eventual in poza), familie nu (cine are nevoie de un trantor), servici nu (e grele sa muncesti, mai usor e sa te joci), bine mai om ca esti tare, mare si sanatos...)
Drept urmare dupa unele standarde esti o nulitate...

Laughing Mey...tu esti un clarvazator si nu stiam noi...Sau vorbesti despre tine...ca n-am priceput...Aici e nevoie de lamuriri...Sa inteleg si eu..si ceilalti care citesc mizeriile tale...Sau e cumva vorba despre tine??
Nu ai habar de nimic..stimabile elefant...Ciudat mod de a gandi...barbatule care esti Laughing Cineva avea o vorba..." bati campii!"
4.
Quote:
Mai Mormaila mai...nu mai aplica tactica pupincurismului si nu te mai plange ca o baba de reumatism

Imi pare bine ca exista oameni care inteleg lipsa de decenta si o sanctioneaza ca atare...Dar tu interpretezi cum doresti...Esti liber sa faci ce doresti...intre anumite limite...in rezervatia ta naturala...
5.
Acum cazneste-te sa inventezi alte moduri de a jigni...Ca la altceva sigur nu te pricepi...
(In loc sa iti vezi de jocul tau...sa nu mai suferi de ranchiuna contra unor jucatori care ti-au facut zile fripte...contra unor useri care arata ceva in orice joc...pe cand tu..arati doar avatare...Sa stii te surclasez la prelucrare imagini digitale...Insa nu sunt nebun sa ma iau in contre cu un copil...imi vad de jocul meu...E placerea de a juca...relaxat...incearca si tu...)
Back to top
View user's profile Send private message
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 2:19 am    Post subject: Reply with quote

urssul wrote:
1.
E vorba de o anumita decenta...in imaginile dispuse drept avatar...Ceea ce tu nu cunosti.
2.
Quote:
Da dovada ca esti barbat, balega, nu rahat...)
Daca ai vreo problema sau litigiu cu mine putem vorbi intre patru ochi...promit sa fiu bland cu tine..

In traducere libera...Daca ai vreo problema cu mine..hai sa iesim afara sa ne caftim...de parca ai fi vreun "Rambo" made in Romania Laughing Loool...Vezi tu..eu chiar sunt barbat...Doar un copil ca tine gandeste asa...infantil...penibil...Voi ce parere aveti??
3.
Quote:
in situatia ta: femeie nu (eventual in poza), familie nu (cine are nevoie de un trantor), servici nu (e grele sa muncesti, mai usor e sa te joci), bine mai om ca esti tare, mare si sanatos...)
Drept urmare dupa unele standarde esti o nulitate...

Laughing Mey...tu esti un clarvazator si nu stiam noi...Sau vorbesti despre tine...ca n-am priceput...Aici e nevoie de lamuriri...Sa inteleg si eu..si ceilalti care citesc mizeriile tale...Sau e cumva vorba despre tine??
Nu ai habar de nimic..stimabile elefant...Ciudat mod de a gandi...barbatule care esti Laughing Cineva avea o vorba..." bati campii!"
4.
Quote:
Mai Mormaila mai...nu mai aplica tactica pupincurismului si nu te mai plange ca o baba de reumatism

Imi pare bine ca exista oameni care inteleg lipsa de decenta si o sanctioneaza ca atare...Dar tu interpretezi cum doresti...Esti liber sa faci ce doresti...intre anumite limite...in rezervatia ta naturala...
5.
Acum cazneste-te sa inventezi alte moduri de a jigni...Ca la altceva sigur nu te pricepi...
(In loc sa iti vezi de jocul tau...sa nu mai suferi de ranchiuna contra unor jucatori care ti-au facut zile fripte...contra unor useri care arata ceva in orice joc...pe cand tu..arati doar avatare...Sa stii te surclasez la prelucrare imagini digitale...Insa nu sunt nebun sa ma iau in contre cu un copil...imi vad de jocul meu...E placerea de a juca...relaxat...incearca si tu...)


Poti sta linistit, nu ma deplasez pana in Bucuresti sa te calc putin pe cap...momentan nu prezinti interes...Smile
Nu te mai impauna, se stie cum joci tu cu script si flood...Smile altfel n-ai fi sters de atatea ori de pe site-uri...Smile)
Din cate cunosc eu nu ne-am prea ciocnit in jocuri numai pe forumuri si bineinteles la avatare...Smile))
Vad ca-ti face o deosebita placere sa behai pe forumuri...ehhhh aici o sa-ti dau putin satisfactie si o sa-mi prind mintea cu tine...asta pana ma plictisesc...Smile
Hai ciocu mic si joc de glezne...
Back to top
View user's profile Send private message
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 2:54 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Poti sta linistit, nu ma deplasez pana in Bucuresti sa te calc putin pe cap...momentan nu prezinti interes...

Loool...ce poate debita mintea ta...Probabil ca tu si crezi ceea ce scoti din tine...Esti invitatul meu oricand...nenea cu trompa...Ma miram eu sa fii altfel...Vezi tu...la noi in Bucuresti...unii se umfla in pene ca sunt baieti de cartier...La tine la tara probabil se umfla in pene cu calcatul pe cap...
Sa stii ca m-ai speriat cumplit Laughing ...Sunt satul pana peste cap de exemplare razboinice ca tine...Si crede-ma..In Bucuresti e jungla...La tine e o simpla provincie amarata...Rambo care esti...Provincial..nu ca locatie...ca stai in alt oras...Ca hal de exemplar uman care poti sa fii Laughing Uimeste-ma cu mai multe din zona ta rurala...ca omul cat traieste...invata... Laughing Nush cum ai nimerit pe aici...Ca astfel de specimene n-au bantuit pana acum Raceconflicts.ro...Locul tau e acolo..in haznaua accea...stii tu care...Sau limiteaza-te la paint-ul din windows...
Quote:
Nu te mai impauna, se stie cum joci tu cu script si flood... altfel n-ai fi sters de atatea ori de pe site-uri...)

K...vad ca de la avatar...ai ajuns la familie...la lipsa de femei(cred ca esti obsedat), apoi la amenintari cu bataia...Acum ai ajuns la fantezii de script si flood...Oare ce mai poate sa apara din lipsa ta de educatie si neuroni?? Mey copile...Nu confunda strada infecta pe unde calci...cu un joc online multiplayer...
Al tau speriat de moarte...Mormaila:)))))))) Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 3:06 am    Post subject: Reply with quote

urssul wrote:
Quote:
Poti sta linistit, nu ma deplasez pana in Bucuresti sa te calc putin pe cap...momentan nu prezinti interes...

Loool...ce poate debita mintea ta...Probabil ca tu si crezi ceea ce scoti din tine...Esti invitatul meu oricand...nenea cu trompa...Ma miram eu sa fii altfel...Vezi tu...la noi in Bucuresti...unii se umfla in pene ca sunt baieti de cartier...La tine la tara probabil se umfla in pene cu calcatul pe cap...
Sa stii ca m-ai speriat cumplit Laughing ...Sunt satul pana peste cap de exemplare razboinice ca tine...Si crede-ma..In Bucuresti e jungla...La tine e o simpla provincie amarata...Rambo care esti...Provincial..nu ca locatie...ca stai in alt oras...Ca hal de exemplar uman care poti sa fii Laughing Uimeste-ma cu mai multe din zona ta rurala...ca omul cat traieste...invata... Laughing Nush cum ai nimerit pe aici...Ca astfel de specimene n-au bantuit pana acum Raceconflicts.ro...Locul tau e acolo..in haznaua accea...stii tu care...Sau limiteaza-te la paint-ul din windows...
Quote:
Nu te mai impauna, se stie cum joci tu cu script si flood... altfel n-ai fi sters de atatea ori de pe site-uri...)

K...vad ca de la avatar...ai ajuns la familie...la lipsa de femei(cred ca esti obsedat), apoi la amenintari cu bataia...Acum ai ajuns la fantezii de script si flood...Oare ce mai poate sa apara din lipsa ta de educatie si neuroni?? Mey copile...Nu confunda strada infecta pe unde calci...cu un joc online multiplayer...
Al tau speriat de moarte...Mormaila:)))))))) Laughing Laughing Laughing


Mai papadie grija mare sa nu te ofilesti prematur...ar fi pacat sa pierdem un asa mare jucator...Smile))
Culmea e ca paint-ul asta are efect pavlovian la tine te face sa behai...Smile)Vreau un biss...Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 3:48 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Mai papadie grija mare sa nu te ofilesti prematur...ar fi pacat sa pierdem un asa mare jucator...))
Culmea e ca paint-ul asta are efect pavlovian la tine te face sa behai...)Vreau un biss...


Mah moromete cu trompa...doar atat? Hai ca stiu ca poti mai mult... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 8:21 pm    Post subject: Reply with quote

urssul wrote:
Quote:
Mai papadie grija mare sa nu te ofilesti prematur...ar fi pacat sa pierdem un asa mare jucator...))
Culmea e ca paint-ul asta are efect pavlovian la tine te face sa behai...)Vreau un biss...


Mah moromete cu trompa...doar atat? Hai ca stiu ca poti mai mult... Wink


Un sugator de acadele nu prezinta interes...Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
sparky1984



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 12

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 7:30 pm    Post subject: Reply with quote

lol Laughing
sunteti culmea....voi va certati peste tot?
daca...vreodata va avea loc marele meci...sa ma chemati pe post de arbitru Laughing sau macar sa va filmati Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
dorazdu



Joined: 17 May 2005
Posts: 193
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Mar 21, 2007 10:09 am    Post subject: Reply with quote

Voi jucati si todom? Parca ati fi copiati de acolo.
_________________
n
=> ?
(k!)
k=0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mamouth



Joined: 14 Dec 2006
Posts: 6

PostPosted: Wed Mar 21, 2007 7:00 pm    Post subject: Reply with quote

dorazdu wrote:
Voi jucati si todom? Parca ati fi copiati de acolo.


din pacate nu joc...Smile)
dar daca afli cumva ca joaca ursul-mormaila sau cum dracu l-o chema sa ma anunti ca o sa joc sigur...Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Wed Mar 21, 2007 7:22 pm    Post subject: Reply with quote

Sal nea Sparky Very Happy Explica-i tu elefantului ca atata timp cat are limbaritza referitor la TD...si isi manifesta trompaiala in avatare...o sa-l marai pana depaseste perioada celor 7 ani de acasa..si trece in cel de-al 8-lea...E obsedat de TD se pare...Cum se face ca e singurul care recurge la copilarii de genul asta...De ce tu sau altii nu faceti la fel...pt. ca aveti o maturitate probabil...In schimb nenea cu trompa cred ca e frate cu Cosmyn87...ca ala injura si ameninta cu sabia din cate tin minte Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
sparky1984



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 12

PostPosted: Thu Mar 22, 2007 9:33 pm    Post subject: Reply with quote

pai io nu prea inteleg de unde atata dragoste intre voi Embarassed
elefantu vad ca are ceva cu tine... o fi observat ca te ataci repede...si te inteapa Very Happy
important e ca aici din cate am observat eu sunt alti jucatori... e alta mentalitate si mai multa seriozitate...probabil pt ca sunt alt gen de jucatori...care nu-si permit sa stea online zeci de ore...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group