FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Spy missions limitation or bug?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Fri Jan 12, 2007 1:32 pm    Post subject: Spy missions limitation or bug? Reply with quote

Am in momentul de fata nr max de trazactii 9000.
Atat aveam si cand aveam level 39 la spy missions research, am avansat la level 40 de spy missions research si nr maxim de tranzactii a ramas tot 9000. Ori e un bug ori e limitare, iar daca e limitare nu vad de ce, pt ca nu mai merita atunci sa faci research-uri la tranzactii dupa ce ai atins 9000 de tranzactii.

PS. in engleza se scrie "no. of transactions" din cate stiu, nu "nr of ..."
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Fri Jan 12, 2007 2:47 pm    Post subject: Reply with quote

Bele stai ca eu nu prea te pricep. Din ce inteleg ca ai scris tu aici , tu ai 9000 ... de ce ? tranzactii la trade sau nr maxim de spy missions ? Ca eu nr maxim de spy missions am 10 , si este imposibil sa ai tu 9000 Razz
Si atunci presupun ca te referi la tranzactions de trade .. care imi pare mult mai plauzibil ca si eu am cam pe acolo aceiasi cifra ...

Dar atunci ce legatura are reasearchul de spy missions cu cate tranzactii ai tu pe turn ? Spy missions este pentru cate misuni de spionaj per turn, si " Trading " pt tranzactii .... Si ma indoies vreodata ca una o va influenta pe cealalta Razz

Sau poate e ceva ce eu nu am priceput din ce ai scris tu acolo ?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Fri Jan 12, 2007 4:44 pm    Post subject: Reply with quote

Da , ai dreptate, m-am zapacit eu. Am crescut la spy missions nu la trade Razz.
My mistake.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group