FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
vote for this game
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Thu Nov 09, 2006 7:11 am    Post subject: Reply with quote

Bashar , faza asta cu votul ... cam la limita Rolling Eyes
YES - 56 votes
No - 53 votes

Nici nu stiam ca jucam asa de multi jocul Wink
Problema e ca la un vot asa de strans vin vreo 2 tipi cu nu stiu cate ferme si au castigat votul Razz
Asta cu votu poate fi usor influentata , fiindca la un total de 100 voturi nu e destul de greu ca o singura eprsoana sa castige votu de unu singur , e de ajuns sa pierzi o zi cu creat de conturi ... ca practic decizi de unu singur daca se reseteaza sau nu ...
Dar sunt aproape covins ca unu au folosit mai multe conturi sa voteze la greu , mai ales tinand cont cum "NO" a primit vreo 10 voturi in cateva ore , iar acu deabia se mai da cate un vot ...

Acu sa vedem cum iese ... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Nov 09, 2006 2:05 pm    Post subject: Reply with quote

mi-am dat si eu seama dar partea buna este ca pot sa vad cine a votat si levelul lui.

O sa ma uit dupa e termin cu ranking system sa vad exact cu restartul cum stam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
djmaryus



Joined: 06 Jul 2006
Posts: 1

PostPosted: Thu Nov 09, 2006 3:05 pm    Post subject: Reply with quote

Aha , bun ... ar fi mai bine dc ai putea vedea si ip-urile , ca oricum fermele unui jucator bun sunt si ele la un level bun ...
Back to top
View user's profile Send private message
betzivulanonim



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 33

PostPosted: Sun Nov 19, 2006 4:49 pm    Post subject: Reply with quote

Se poate sa se vada IP-ul da e probl ca daka individu foloseste mai multe ferme pe site-ul asta inseamna ca folosesete si pe altele(care probabil au monitorizare IP). Deci daka foloseste un proxy nu prea ai ce face.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group