FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
something like premium member!!

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wisher



Joined: 31 May 2006
Posts: 20

PostPosted: Mon Sep 04, 2006 3:56 pm    Post subject: something like premium member!! Reply with quote

ar fi frumos daca ar exista si optiunea de premium member prin care contra cost sa primesti unele avantaje! si mai frumos daca ai putea face asta prin SMS!
Back to top
View user's profile Send private message
stanley13ro



Joined: 12 Feb 2006
Posts: 42

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 12:28 am    Post subject: Reply with quote

care esti mah cu ideile astea?
ce p*** mea e aici?
concurs de supt p*** la urs?
asta e un joc free...FREEEEEE!
CE SMS? eu nu sunt de acord!!!! sa isi mai dea cu parerea si lumea de pe aici si sa vedem...nu cred ca sunt singuru prost de parerea asta!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 6:55 am    Post subject: Reply with quote

Si frumos nu stii sa raspunzi ?Asa se raspunde in mahala, nu aici. Confused
Era doar o idee a omului, nu ceva deja hotarat . Dc n-au voie jucatorii nici cu opinia sa isi dea ... Wink
Nici eu nu-s teoretic de acord cu plata in joc, tinand cont ca a fost facut pe ideea de "free game"
Si oricm, in momentul de fata ar fi cea mai proasta idee sa fie plata in joc, tinand cont cati jucatori activi sunt .
Eu sunt de parere ca un joc trebuie sa aiba macar 50 juc activi in acelasi moment pt a isi permite sa bage plata in joc , ca macar sa stie omul ca plateste pt un joc competitiv .
Desigur, pe de alta parte, poate si adminii ar merita ceva din toata munca asta , desi din opinia mea de jucator as prefera jocul "free" .
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
wisher



Joined: 31 May 2006
Posts: 20

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 10:46 am    Post subject: Reply with quote

ok daca nu-ti convine asta e, nu eu si nici tu nu cred ca hotarasti, cat despre ursi, nu stiu cum naiba poti sa faci un urs sa accepte asta! Nu cred ca e asa deplasat sa platesti jocu! Totusi cred ca ideea nu a fost inteleasa intr-u totul, am vrut sa zic ca nu toti cei care vor sa joace sa plateasca cum se intampla la wow unde tre sa-ti cumperi jocu si lunar tre sa platesti; doar cei care vor si in schimbul platii sa primeasca unele avantaje si cred ca s-ar gasi avantaje, asa se intampla la crims care in momentul in care au vazut ca sunt multi jucatori din romania au bagat optiunea de premium pt romania si jocu nu era prea complex si aveai nevoie de creditele alea mai tot timpu! Sunt inregistrati vreo 2000 de useri aproape Confused! In fine se va vedea in timp!
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 11:02 am    Post subject: Reply with quote

nu conteaza ca-s 2000 inregistrati, doar 839 din ei sunt peste lev 1 . Eu ma referam ca tre sa fie online simultan macar 50 . ( adik 50 in acelasi, timp, aceeasi secunda ) . Si suntem departe de acest numar! Multi sunt inregistrati, extrem de puini joaca
Dar nu ma intelegeti gresit - dc am ajunge la un numar bunicel de jucatori as fi cu totul de acord sa platesc , nu ar fi asta problema, dar sa stiu pt ce dau banii .
Si sunt convins ca cand va incepe jocul oficial,vom fi mult mai multi jucatori , si cred ca deabia atunci se poate examina dc e buna plata sau nu.
Acu depinde ce vrea si bashar , poate vrea sa ramana jocul free, sau dincontra sa iasa si lui ceva din toata munca asta ( ca sigur a muncit destul de mult sa merite ceva din toata treaba asta )

Un lucru e clar - plata = - X% jucatori Wink
Si depinde si cat platesti, ca m-am mai trezit intr-un joc cu :

Quote:
800E - and you shurley will become a prince or a princess Razz Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
stanley13ro



Joined: 12 Feb 2006
Posts: 42

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 11:09 am    Post subject: Reply with quote

ok....
scz pt limbaj...era noapte, eram obosit...
ideea era k m-am saturat de jocuri gen travian(nu fac reclama) in care dak dai banu intri o data la saptamana..si te vezi crescand fara sa faci mare lucru...
ce vreau eu sa spun e k dak s-ar plati ceva ar fi pt un script mic sau ceva de genu cu care sa-ti programezi activitatea si uite-asa useri online simultan vor fi din parti...sau stiu si eu... sa termine si bashar cu examenele si sa-si dea si el cu parerea,nu?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
lorelei
Developer


Joined: 02 Mar 2005
Posts: 29

PostPosted: Sun Nov 12, 2006 10:57 pm    Post subject: Reply with quote

jocul este free, si va ramane free. sunt atat de putine lucruri bune pe lume care au ramasa gratis, incat nu imi vine in minte unul acum Smile
este adevarat ca ceva surse de finantare ar fi binevenite, dar 90% nu cred ca va fi pe seama jucatorilor. cat despre facilitati, cred ca este un pic incorect fata de cei care poate nu isi permit (chiar si o suma modica, poate pentru unii dintre noi si banii pana la clubul de internet sunt o problema mica)

pentru toti aceia, si nu doar pentru ei, cred ca raceconflicts ar trebui sa fie unul din putinele locuri in care toti au aceeasi sansa.

nu stiu bine sistemul, dar nu cred ca exista in romania sistemul de donatii ala pe care il vedem pe atatea pagini www. (am sa ma documentez, daca nu uit Smile )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group