FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
hai sa mai facem ceva....

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stanley13ro



Joined: 12 Feb 2006
Posts: 42

PostPosted: Mon Aug 07, 2006 8:15 pm    Post subject: hai sa mai facem ceva.... Reply with quote

imi place ideea cu nobility titles si as mai propune o chestie..
un fel tot de rankuri dar in functie de specificul jucatorului...
spre exemplu: daca trece ultimele 5 niveluri doar cu nr minim de atacuri (adica 5) sa se cheme "pacifist" , daca are comandantii de spioni peste nivelul 8 sa zice sa fie "master spy"(sau mai stiu eu cum)... intelegi ideea, nu? iar daca are multi cercetatori sa fie "scientist"(or something...)
daca cititi postul asta si va place ideea dati-va cu parerea si poate implementeaza bashar ceva...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Mon Aug 07, 2006 9:05 pm    Post subject: Reply with quote

sa stii ca m-am gandit si eu la asa ceva

ceva care sa fie influentat de anumite actiuni ale tale

sa fii butcher daca ataci numai victime cu multi oameni si omori foarte mult, sa fii religious daca te rogi f mult, ce spui tu cu spionii, etc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
dimebag



Joined: 31 Jul 2006
Posts: 8
Location: Bucharest

PostPosted: Tue Aug 08, 2006 12:53 pm    Post subject: Reply with quote

si la nobilitate ar fi mai plauzibil sa depinda de nivelul tau(pentru inceput), munca in echipa(alianta), si research(ca sa ajungi la titlurile mai mari), in ordinea asta.

si inainte de restart sa faceti si voi o lista pe forum cu cei care au primit titlu.

ar trebui marite distantele intre, sa zic: rich si very rich, eu am ajuns sa am foarte multi bani in banca ..

p.s.: costul caselor e nebunesc Very Happy ar trebui o metoda in plus de atragere a oamenilor(sau o alta metoda.)
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Tue Aug 08, 2006 6:39 pm    Post subject: Reply with quote

o sa fie vizibili cei cu titluri speciale la attack o sa fie listati cu alta culoare in functie de importanta titlului
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group