FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
ce monstru mai e si asta ?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sat Jun 17, 2006 7:17 pm    Post subject: ce monstru mai e si asta ? Reply with quote

Ma bashar , ce monstru mai e si Hunset asta ? deci lool , aveam 360 milioane aparare in momentul atacului ... si surpriza mare , mi-am luat bataie ... Mai ales ca scoutingul mi-a zis ca ar trebui sa fiu prost sa pierd , din toate posibilitatile mi-a dato pe cea mai mare. Daca te uiti atent la bonusurile la jucatori o sa observi ca daca eu nu l-am batut , nici ca nu il mai bate nimeni prea curand Wink Mai ales ca nr 1 offence nu trece de 260 milioane ... deci , totusi ,
Pe deasupra nici macar nu l-am slabit la viata .... Deci chiar e in regula faza asta ? Ca chiar daca exista un random de batalie , totusi , e prea de tot ....
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Sun Jun 18, 2006 10:08 am    Post subject: Reply with quote

pai e bine
vad ca ai avariat monstrul ala de vreo 40M defence
randomurile alea vin doar de la monster slayer si 20% random bonus si te ajuta doar pe tine(ti se adauga la offence-ul sau defence-ul cu care ataci monstrul)
Nu este foarte accurate scouting daca nu si cercetezi researchul
Din cate vad ai fost foarte aproape doar ca ai avut ghinion ca din cele 2 random bonus au venit bonusuri mici sau chiar 0

Pai asta este si farmecul ca din cand in cand sa se genereze uber monsters care sa nu fie infranti anul asta(in joc) ci mai incolo cand vor aparea tehnologii noi etc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group