FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Just for fun ;)

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Wed May 17, 2006 12:12 am    Post subject: Just for fun ;) Reply with quote

Incomming message:
Quote:
Ia sa te vad cum ti-o iei acu in orgoliu Smile) Mai ma bati nenea ? Sa te vad ...
Poate o sa ma bati cand o fi furtuna ... nici atunci nu-ti dau sanse prea mari ...
Acu ca am terminat reasearch ... tot !

end message.

vei lua vesnic bataie Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Wed May 17, 2006 1:43 pm    Post subject: Reply with quote

Buhahaha .. si razboiul sa inceapa nightwolf !! Nici in visele tale cele mai frumoase nu ma vei bate ... la cei 300k defence ai mei ....
PS : inca nu profit la max de bonus ... dar n-am vrut sa te fac sa suferi prea tare cand iei bataie !!! - Razz Razz Razz

Si sa nu zici ca ma vei bate vesnic ... cand sunt 40k diferenta intre noi 2 ... buhahahaha Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Wed May 17, 2006 2:53 pm    Post subject: Reply with quote

numai sa nu te enervezi prea tare cand iti scade moralul ... cu tot cu diferenta aia lol
Back to top
View user's profile Send private message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Thu May 18, 2006 11:31 am    Post subject: Reply with quote

Da , ii dai si cu temple strike inainte sa i se duca bonusu de la god of war Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Thu May 18, 2006 5:48 pm    Post subject: Reply with quote

Stai linistit nightwolf ... eu de aia 40k avans .. care intre timp au dvenit 48 ... eu pot foarte bine sa imi iau aproximativ 90.000 contraspioni ... fara ai ma putea bate nici in acest caz Wink Sau la fel de bine iau 90.000 spioni si te termin si eu ... oricum ce imi poti face tu mie iti pot face si eu tie ... sa nu crezi ca ai tu solutiile la toate Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Thu May 18, 2006 10:26 pm    Post subject: Reply with quote

dj_maryus, tu ai o problema pe undeva pe la unitatea centrala ... una de personalitate.

deci: ca sa terminam cu aiurelile astea: in jocul asta totul se resuma in final la matematica (sper ca stii ce'i aia); ca sa intelegi cum si de ce pot sa te bat oricand poti sa te apuci de adunare si scadere, inmultire si impartire (nu tre' integrale Very Happy ). o sa vezi ca atacul meu ajungea inainte undeva pe la 283 mil (+/- citeva sute, nu mai stiu exact). ca sa iei bataie, trebuie sa indeplinesti 2 conditii:
1. sa fie noapte
2. sa fie furtuna

in conditiile astea tu ai -40% defence la crosbowman aia si ajungi undeva la vreo 286 mil def. (hai sa zicem cu indulgenta (foarte multa ...), 290).

deci, eu nu trec de defencele tau, da? buuun.
acum urmeaza partea cealalta: spy. dupa cum a intuit foarte bine bele. numai ca baracks infiltration e mult mai eficient decat temple strike (asta kill army Wink ). daca faci un mic calcul, cu tot cu sansele de nereusita ale misiunilor, tie iti scade defence la ~280 mil. sub atacul meu; deci chiar pot sa te bat la orice ora. ti-as fi facut si demonstratia (au fost perfecte conditiile de vreme si day/night), dar din pacate am ajuns cu 2 minute acasa inainte de a se schimba noaptea in zi, si nu am mai avut timp de prea multe, iar acum, dupa cum vezi, am trecut nivelul si nu mai ajung la tine. si in plus, scopul meu era sa trec nivelul si tu dai multa experienta Very Happy

Quote:
eu pot foarte bine sa imi iau aproximativ 90.000 contraspioni

atunci nu mai ai army mare si tot o iei in freza Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sat May 20, 2006 5:54 pm    Post subject: Reply with quote

Mane ... da ... toeretic ma poti bate , pt ca de ex si eu atac , si dupa ce dau atacurile imi scade defencul cam cu 30 milioane .. n-am negat asta ... eu n-am zis ca nu ma bati , doar ca in conditii normale stau mai bine cu bonusul . Metode de a ma da jos ... sunt slava Domnului destule .. a mai incercat unul zilele astea , deci n-ai fi primul Laughing
Oricum toata confruntarea asta a inceput dintr-o prostie ... eu am renuntat ca boul la researciuri doar sa imi fac damblaua Crying or Very sad .. si deci cred ca ma apuc iar ... deci n-ai decat sa ma bati pana te plictisesti Laughing
Eu personal inchid subiectul asta prostesc , ca singurul lucru care il fac e ca imi fac un renume prost ...
Si eu zic sa vedem doar pe campul de lupta cum sta treaba , si gata cu luptele verbale !!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Sun May 21, 2006 3:19 am    Post subject: Reply with quote

good choice!

fiecare are scopul lui Wink bafta si succes Smile

(btw: in conditii normale stai mai bine Smile )
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sun May 21, 2006 7:41 pm    Post subject: Reply with quote

Bafta .. cei buni sa triumfe ...
PS : din toti te provocasem pe tine ... ca aveam envoie de un adversar pe masura Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group