FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
tech raid ?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Sun May 14, 2006 6:36 pm    Post subject: tech raid ? Reply with quote

Deci , poate nu pricep eu ceva .. dau tech agent pe unu ... imi zice ca face nu stiu ce research , si apoi ii dau tech raid de vreo 7 ori ... si nimic ... imi zice ca spionii n-au gasit nimic de furat ! Dar de ce ???
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Sun May 14, 2006 11:09 pm    Post subject: Reply with quote

pai functioneaza asa

1. in primul rand ai o mica sansa de a fura un research intreg daca ai ce de la el(orice research pe care nu il ai tu dar il are el dar sansa este extrem de mica)
2. trebuie sa ai tu un research in curs de dezvoltare si daca si inamicul are acelasi research (ori este in curs de dezvoltare ori il are deja cercetat) ai o sansa mult mai mare de ai fura research points care se adauga la tine
-daca researchul este in curs de dezvoltare poti sa iei maxim cat are inamicul cercetat
-daca il are deja cercetat vei lua un procent random de puncte in functie de specializarea spionului si in functie de diferenta dintre spy offence si spy defence(procentul poate sa fie intre 30% si 70% din valoarea researchului pe care il cercetezi tu)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group