FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
spy statistics

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Fri Apr 14, 2006 9:39 pm    Post subject: spy statistics Reply with quote

bashar, ai putea sa faci la spy defence statistics ceva asemanator cu defence statistics (adica sa fie mai clar daca am reusit sa prind spionii care au venit la mine sau nu, ca acum nu resusesc sa'mi dau seama ...)

spre exemplu:
status attacker mission type lost date
win xxx plunder 0 ......
lost yyy plunder 1200000 ......
lost zzz steal gold 100000 ......

Cred ca ar fi ceva mai explicit. eu acum tot nu reusesc sa imi dau seama ce e cu mission failed si succesfull de la spy defence statistics: a esuat misiunea mea de a prinde spioni, sau a esuat misiunea lui de spionaj? din explicatiile de la "mission type" nu prea imi dau seama ... explicatiile alea seamana mai degraba cu punctul de vedere al spionului decat cu cel al contra-spionului ...
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Fri Apr 14, 2006 11:07 pm    Post subject: Reply with quote

da sunt din punct de vedere al spionului

success - misiunea spionului a reusit(anti-spionii tai au esuat in a opri misiunea)
failed - misiunea spionului a esuat(anti-spionii tai au reusit in a opri misiunea)



mie mi se pare mai bine asa sa fie din punct de vedere al spionului si al misiunii.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group