FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
cati ne jucam, totusi?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lorelei
Developer


Joined: 02 Mar 2005
Posts: 29

PostPosted: Fri Jan 20, 2006 3:50 pm    Post subject: cati ne jucam, totusi? Reply with quote

nu stiu daca e super important, dar nu m'am mai jucat de aproape un an, pana acum 2 saptamani. m'am mai uitat la schimbari, am vazut ca exitsa progres, si bravos pentru asta. (eu m'am lasat de joc din cauza ca jucam prea mult, kiar la inceput Very Happy )
dar, vad ca exista un numar mare de nemultumiri, unele poate justificate, marea majoritate ar transforma jocul in altevceva, si oricum, nu exitsa un joc care sa-i multumeasca pe deplin pe toti care il joaca.

insa, eu propun un poll, sa facem un simplu subscribe, sa vedem cati mai joaca efectiv, ca asa e super misto sa fii cel mai bun, sau, nah, pe prima pagina, dar daca restul de pagini sunt pline de cei care nu joca, parca nu e chiar ok.
pe langa asta, e super ca jocul e free, si ca e "de la noi".

keep up the good work guys! Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
lorelei
Developer


Joined: 02 Mar 2005
Posts: 29

PostPosted: Fri Jan 20, 2006 3:56 pm    Post subject: "ferme" Reply with quote

la fel, nu cred ca este corect ca unii sa se fi lasat de joc, si cand erau inca avansati, si ranan "ferme" ... iei bani de pe ei cu nemiluita ... in mai putin de 2 saptamani am facut de la lvl 14, crdd lvl 28; de la ~ 3 mil attack ~100.
nu stiu daca e foarte corect pentru toata lumea.

nu stiu .. zic si eu... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Sat Jan 21, 2006 12:53 pm    Post subject: Reply with quote

deocamdata jocul este la inceput si inca se testeaza anumite lucruri...dupa terminarea testelor si dupa implementarea anumitor kestii, nu va mai fii asa...te asigur
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Sat Jan 21, 2006 10:48 pm    Post subject: Reply with quote

are dreptate lordadrian

deocamdata nu am facut nici reclama si nici un fel de recruiter pentru a promova jocul

mai asteptam putin pentru a termina si ce mai trebui facut la joc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group