FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
experiemta 2

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oby



Joined: 12 Feb 2005
Posts: 26

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 9:28 pm    Post subject: experiemta 2 Reply with quote

Daca te ataca cineva si castigi ar trebui sa iei mai multa experienta decat daca ai ataca tu.Atunci ce rost mai are spy-ul?Nu?
Da in fine asta e alta problema unde suntem in contradictoriu Very Happy ) .
Pacat ca nu e ultima Twisted Evil
Asa ca raportul ar trebui sa fie nu 1/3 ci 3/1.

Si inca ceva,care i-ar face pe jucatori mai atenti
Cand te ataca cineva si pierzi ,iar diferenta dintre deffensul tau si attacul lui e f mare in favoarea atacatorului ,ar trebiu sa pierzi in afara de armata si ceva din rezitenta zidurilor (pe care sa le repari ,si daca nu le repari sa se darame de tot ,adica sa aiba sa zicem 1000 de puncte ... intelegeti voi)sau chiar sa pierzi case sau marketu sau alte constructii care mai sunt si de ce nu sa pierzi si experienta dar nu mult Smile)
k
Back to top
View user's profile Send private message
norbeert



Joined: 14 May 2005
Posts: 35
Location: Transylvania

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 10:38 pm    Post subject: Reply with quote

sa reparam si arme sa fie totul mai interesant.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
turboshadow



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 55
Location: I am the Shadow beneath you! I will allways follow you!

PostPosted: Fri Sep 23, 2005 12:23 pm    Post subject: Reply with quote

Sa ungi catapultele cu vaselina, sa cureti de rugina topoarele shi sa mai imparti shi mancare la cei saraci Very Happy. Shi ca sa revin la subiect nu cred ca ar trebui sa fie raportul de exp 3/1 ca sau cel putin mai mare decat 1/3 dupa aia nar mai ataca nimeni shi toti ar astepta sa fie atacati shi eu cred ca jocu asta se bazeaza in principal pe atac
_________________
From beyond the grave I shall watch you my little minions!!!!! Muahahahahah!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
norbeert



Joined: 14 May 2005
Posts: 35
Location: Transylvania

PostPosted: Fri Sep 23, 2005 3:08 pm    Post subject: Reply with quote

turboshadow wrote:
Sa ungi catapultele cu vaselina, sa cureti de rugina topoarele shi sa mai imparti shi mancare la cei saraci Very Happy.


idee buna..........dar nu cred ca e bine sa le ungi cu vaselina, mai bine cu ulei(nu motorina), si poate soldatii tai folosesc sabii si nu topoare cat despre mancare la saraci nu cred ca e buna ca toata lumea ori la munca ori la minerit. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group