FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Ce se va intampla cand ajungi la 200 de extra-case?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Sat May 14, 2005 10:50 pm    Post subject: Ce se va intampla cand ajungi la 200 de extra-case? Reply with quote

Am facut un mic calcul ... si ca sa iti cumperi a 201-a extra-casa o sa-ti trebuiasca ~45 mil.

Ma intreb ce se va intampla atunci. O sa stea jucatorii sa stranga bani tura de tura pana ajung la valoarea asta?

Eu zic ca o idee ar fi ca timpul sa fie limitat. Sa zicem 1000 de ture. Si dupa 1000 de ture sa se aleaga un castigator, dupa care conturile sa se reseteze si cine vrea, sa poata sa o ia de la inceput. Cu alte strategii, alte solutii, nu mai face greselile dinainte ... etc.

Si undeva sa fie tinut un "top al celor 1000 de ture" si acolo sa ii arate pe cei care au castigat ...

Ce ziceti?
Back to top
View user's profile Send private message
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Sat May 14, 2005 11:36 pm    Post subject: Reply with quote

dupa reset banuiesc ca se vor implementa monstrii,va vi altfel si spionajul, vor fi multe lucruri schimbate astfel incat sa merite resetul.deci pana nu sunt gata toate astea nu se vor reseta conturile!eu zic ca ar fi mai bine sa nu-i mai grabim pe admini ci mai degraba sa-i ajutam cu idei si chiar cu mai mult de atat ca sa termine mai repede ce au de facut!tinand cont ca sunt doar 2 si mai sunt si la facultate,deci nu au chiar tot timpul din lume,eu zic sa asteptam pana se rezolva problemele si apoi sa se reseteze conturile!ca sa incepi de la capat in aceleasi conditii nu e chiar bine...deci dupa ce se va rezolva problema caselor, echilibrarea def cu ofence,implementarea monstrilor sa creasca automat si se vor rezolva toate problemele,eu zic ca atunci sa ne gandim la reset.
iar despre top...eu cred ca vor mai fi doar 2 reseturi ca dupa ce jocul va fi aproape terminat, sunt sigur ca adminii s-au gandit la o surpriza...placuta zic eu!!!oricum sa o iei mereu de la capat dupa ce ai ajuns in varf e cam naspa...dupa ce te-ai dezv si ti-ai facut armata si toate,nu e cea mai buna idee s-o iei de la capat!eu zic ca odata ajuns sus te vei lupta sa-ti mentii pozitia,sa fii si mai bun!ca nici unul nu poate iesi cel mai bun niciodata...oricine poate fi ajuns si chiar si depasit cu o strategie bine pusa la punct.mai bine ramane asa,iar dupa reset sa se ajunga la levele mult mai mari decat acuma...daca jocul o sa fie mai atractiv,si sincer cred ca o sa fie, o sa fim mai multi in frunte si astfel competitia o sa fie mai mare...nu o sa existe loc de plictiseala!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
gavroche



Joined: 07 Jun 2005
Posts: 39

PostPosted: Sun Jun 12, 2005 10:26 am    Post subject: Reply with quote

de ce nu sunt mosntri..??? am lvl 12... sji nu am vazut nicioadat un monstru il lista aia... de nici un lvl (in viatza)
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Sun Jun 12, 2005 4:58 pm    Post subject: Reply with quote

inca nu sunt implementati

a fost doar o incercare atunci

vor fi mai incolo cand ii voi face asa cum am mai scris in alte topicuri
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
gavroche



Joined: 07 Jun 2005
Posts: 39

PostPosted: Mon Jun 13, 2005 5:36 pm    Post subject: Reply with quote

ok Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group