FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
rase sau mai bine si mai simplu SPECIALITATI

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Sat May 14, 2005 11:55 pm    Post subject: rase sau mai bine si mai simplu SPECIALITATI Reply with quote

eu zic ca ar fi mai bine ca in loc de rase sa iti poti alege specialitatea eroului tau!
adik fara orci sau elfi sau dwarf.
pur si simplu human toti dar la inceput tu iti alegi specialitatea eroului tau.
de exemplu:
- warlord - are specialitatile pe care sa poti sa le alegi(doar una): defence(mareste defence-ul arcasilor in functiie de level), ofence (off camp in fct de lvl), experience(mai multa experienta)
- thief lord - Estates(mareste venitul),spying(ptr spioni),charm(scade pretul soldatilor)
- Wizard lord - research(cu bonusuri la research si mai multe research-uri), arhitecture(cladiri mai ieftine)...etc
si asa poti sa iti faci strategia in functie de ce lord iti alegi si ce specialitate iti alegi!
eu zic ca e mai bine...si mai original decat varianta cu rase...toate mmorpg-urile au orci si elfi si undead...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Sun May 15, 2005 8:08 am    Post subject: Reply with quote

aici cam are dreptate ca mai toate jocurile au rasele astea!!!si yo as vrea ca joculsa fie mai deosebit se se diferentieze de celelalte!!!e foarte buna ideia lui lordadrian!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group