FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Mai joaca cineva jocul asta?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lord_avu



Joined: 06 Mar 2005
Posts: 13

PostPosted: Thu May 05, 2005 1:56 am    Post subject: Mai joaca cineva jocul asta? Reply with quote

Ca io ma bucur ca prostul ca am ofense si bani si ca rup tot dar daca 2pac lasa cate 17 milioane pe el cum sa nu fac bani. Ziceti-mi si mie ca nu joc singur.

Si inca ceva daca dupa reset nu faceti ceva sa se merite sa joci pe defence eu ma las. Casele cum sunt ele acum sunt vai de capul lor. Faceti si voi sa fie case cate vrei dar sa ai doar un numar posibil de tarani pe nivel. Nush orice numai sa poti sa ai si armata si tarani
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu May 05, 2005 12:49 pm    Post subject: Reply with quote

asta e daca nuy am mai jucat de cinci zile mai pie4rde si banii omul nu?
dar nu sunt sunt suparat pe lord avu bv lui ca a luat atata:D
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu May 05, 2005 9:12 pm    Post subject: re Reply with quote

eu mai joc inca, dar cine stie pt cat timp.

bashar, te-as ruga sa mai dai si tu un semn de viata pe forumul asta, spune-ne cum merg lucrurile, spune-ne ca lucrezi la el, in felul asta macar o sa ne mentii interesul. macar un post pe zi ar fi bine altfel lumea n-o sa mai intre si mi-ar parea rau, joc de 2 luni
Back to top
View user's profile Send private message
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Fri May 06, 2005 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

si eu joc in continuare...imi fac offence si bat pe multi...deja...
eu ma joc de cand a aparut jocul asta dar am facut multe pauze si lungi...e pacat ca lumea renunta repede ptr ca jocul e destul de dinamic si de interesant...si odata ce vor fi implementati monstrii va fi si mai interesant!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Fri May 06, 2005 10:10 pm    Post subject: Reply with quote

sunt pe aici

tot incerc sa imi fac timp sa mai adaug lucruri noi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Sun May 08, 2005 1:10 am    Post subject: re Reply with quote

incep sa ajung la capat si eu, am cumparat zilele astea arme si armuri - am cate 6000 si ceva. de maine incep sa bag banii la banca 600 de mii de 16 ori pe zi = 9,6 milioane pe zi. ca sa fac 6700 de soldati imi trebuie 43,6 milioane deci in 5 zile o sa ii fac Smile si o sa am 21 de mii de soldati si o sa mai am 5100 de tarani, plus 300 ca trec la nivelu 32. dupa aia daca mai pot construi case, mai construiesc, daca nu, nu Smile
Back to top
View user's profile Send private message
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Sun May 15, 2005 12:44 am    Post subject: Reply with quote

oameni buni!puneti tarani sa munceasca si pe pamanturi!unde vreti sa ajungeti cu atacurile!eu deja de 2 zile nu mi-am mai facut nici un campion!mi-am facut case sa-mi pun tarani pe pamnturi sa mai scot si profit!numai cu ofenceri jocul nu ajunge nicaieri!deci in curand puteti sa ma atacati...daca n-ati inceput deja...desi am abia 60k/turn!da cum e pe prima pagina...cum apare unul cu poor zup vre-o 5 sa-l atace Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Sun May 15, 2005 12:50 pm    Post subject: Reply with quote

he he he. depinde de strategia fiecaruia ... spre exemplu, eu am 890k/turn, dar nu-mi pot permite sa las tot timpul oamenii pe pamanturi ... pentru ca nu am defence si daca sunt atacat pierd bani,pamant si trupe ... nu-i rentabil Wink . iar cu banii pe tura se cumpara arme sau se pun in banca (pentru case mai tarziu ca acum au ajuns scumpe al naibii!). si din cand in cand se mai cumpara si land (dar acum nu e cazul pentru ca si asa am nevoie de o gramada de tarani pentru pamanturi ... Smile )
Back to top
View user's profile Send private message
pandele



Joined: 15 May 2005
Posts: 2

PostPosted: Sun May 15, 2005 10:01 pm    Post subject: Reply with quote

sal baieti
sper sa inteleg si eu joaca asta si poate am sa ma joc si eu ca eu nu am chef sa citesc manualul
Back to top
View user's profile Send private message
pandele



Joined: 15 May 2005
Posts: 2

PostPosted: Sun May 15, 2005 10:23 pm    Post subject: Reply with quote

imi pare rau sa va zic da nu mi se pare cine stie ce joaca asta dar
gusturile nu se discuta cioa
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group