FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
O sugestie pentru banca?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Sun May 01, 2005 11:48 am    Post subject: O sugestie pentru banca? Reply with quote

Ati putea sa faceti si o modificare la banca: in sensul ca banca ar putea acorda si imprumuturi (daca tot e banca) in anumite limite (eventual in functie de level sau land sau in functie de amandoua Smile ). Iar pe banii imprumutati , jucatorul sa plateasca o dobanda (eventual variabila, in functie de suma imprumutata).

Si inca o sugestie (dar nu'i legata de banca: Ar fi o chestie interesanta daca dupa un anumit timp ar creste levelu' jucatorilor, chiar daca nu acumuleaza experienta. Pentru ca spre exemplu, pot sa stau la un nivel inferior pana imi fac vreo 10-20 de mii de trupe si dupa care nu mai imi sta nimeni impotriva nici la nivele mici, nici la cele mari (sa zicem ca ma "parchez" la nivelul 7). pe cand daca ar creste levelul (sa zicem o data pe saptamana) jucatorul ar fi cat de cat obligat sa mai joace din cand in cand ... Si numai bine, se rezolva si nevoia de "fresh blood" de care am citit pe aici Very Happy .

Si inca ceva: ar trebui sa scrieti ceva original pe prima pagina, pentru ca am intrat de curiozitate pe pagina de la dark throne si seamana tare bine ce scrie acolo cu ce ati scris voi (chiar cuvant cu cuvant Very Happy). Si nu de alta, dar acolo scrie ceva de copyright si pana la urma se va gasi un destept care sa faca scandal ... si ar fi pacat.
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Mon May 02, 2005 1:19 pm    Post subject: Reply with quote

da dar la banca cu imprumutul m-am gandit si io la inceput dar o sa fie multi care o sa isi faca mai multe conturi o sa imprumute si o sa isi dea banii la contul principal
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Tue May 03, 2005 1:44 am    Post subject: Reply with quote

O solutie ar fi ca banii imprumutati sa nu intre in trezorerie, ci cu ei sa poti plati diverse constructii (sau trupe,sau achizitii ceva ...) direct din banca ...
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Tue May 03, 2005 10:54 am    Post subject: Reply with quote

dap buna idee
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group