FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Un altfel de top...
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 9:33 am    Post subject: Un altfel de top... Reply with quote

Hai sa propun un top mai tampit...
Cine are nevoie mai mare de populatie in sensul ca are pamant si nu e cine sa-l munceasca.
La mine e asa:
Quote:
4830 workers needed to achieve maximum land production.


Ia sa vedem cine ma bate...
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 11:06 am    Post subject: Reply with quote

mai bine echivalent la asta cine are cel mai mult pamant

pt ca workers needed oamenii isi mai scot taranii de la munca noaptea si sii pun in timpul zilei
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 11:27 am    Post subject: Reply with quote

Pai stai putin ca nu asa... Dupa ce ti-ai pus toti oamenii disponibili la munca, sa fie zero la available...
Si e doar asa de omorat plictiseala sau spam daca vrei. nu un top in adevaratul sens...
Sau poate asa te convingem sa ne mai dai niste case... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 1:10 pm    Post subject: Reply with quote

ar fi mijto un top cu cele mai multe landurisi niste case in plus la fiecare level trecut pt ca ajea cu 3 case nu mai facem nik vad ca s i alexander n u mai inainteaza in defence ca nu mkai are pop sau ajea cred oricum ar fi mijto sa avem macar cate 5 case in loc de 3
astya e parerea mea
alte pareri?
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 2:26 pm    Post subject: re Reply with quote

io cred ca e de ajuns cu cate 3, la ce populatii si armate vrei sa se ajunga ? daca vrei armata mai mare mai scoti tarani de pe pamanturi. nu poti avea si una si alta, chiar daca asta incerc eu, e imposibil. in curand o sa incep sa scot taranii sa-i transform in soldati.
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 2:37 pm    Post subject: Reply with quote

Eu fac asta demult. In vremurile mele bune produceam aproape 500.000, da' vorba ta, nu prea merge "si frumoasa si devreme acasa" Very Happy Sad
Dar totusi, parca la un interval atat de mare de xp cat e de la lv 24 in sus, se simte nevoia de mai mult de 3 case, eu cel putin asa cred.
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 3:22 pm    Post subject: re Reply with quote

pai la intervalul asta ar putea sa mai fie data o casa doua, dar nu mai inainte, adica cei de la nivelele 17-18 nu ar avea rost sa ceara mai multe case, urcati fratilor in nivel, se face usor si va vin case, si mai si construiti - pai iar sa se dezechilibreze ? in felul asta ei ne-ar prinde pe noi la populatie cu mai putine extra houses construite. io zic ca nu are rost.
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 4:55 pm    Post subject: Reply with quote

vere am sa urc in level odata ce ajung la 20 mil ca sa nu ma puteti ataca ajea de usor Very Happy
si cum cresc in defence cate 2 mil juma pe zi sau chiar mai mult credca pana duminica urc si yo pe lev 20 sper
ajea ca ma asteptai nu?
Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 5:02 pm    Post subject: re Reply with quote

pai asa spune ma Smile ca vii defense de 20 de mil ca sa stiu sa te astept cu ofense de 30 Laughing Laughing Laughing mda' crek ar fi timpul sa-mi fac ofense de vreo 30 de mil, probabil poimaine cel tarziu Smile azi o sa mai construiesc vreo 2-3 case, de maine oricat mi-ar parea de rau o sa-mi scot taranii de la munca si ii trimit la academia militara Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

vere si yo tre sa ai scot de la aur ai primesti si pe ai mei la academia militara? cam vreo 500 maine dimineata
cand esrti gata sa ai primesti ami spui oks?
Laughing Laughing Laughing
cam ajea mere la mine cam 500 de soldati pe zi daca sunt baiat destept si atack pe cine trebuie la momentul potrivit
ajea ca pana duminica o sa am 20 mil sau chiar mai mult Laughing Laughing
ce ambitie pe mine nu?
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 10:54 pm    Post subject: re Reply with quote

bun, am atins level 25, construit ultima mina Smile cele 3 case default si inca 4 extra houses Smile da' am uitat sa construiesc ultimul upgrade la defense, si avusai bani Smile ca tocmai scosesem 12 milioane din banca Smile nu m-a prins nimeni Smile da' o sa-l fac si p-ala azi si gata constructiile, toate. am facut un calcul si as putea sa ajung la 10 000 de soldati si tot sa am 670 000 gp/turn - e destul de bine Smile deci inca 3900 de soldati in urmatoarele zile.
deci 2pac te astept Laughing

P.S. 2pac tu ai intrat si pe mirc pe #frenchkiss la trivia ? ca era un baiat care isi facuse o echipa 2pac4you Smile

later edit : gata si ultimul upgrade la defense Smile ma pun pe antrenat soldati, ninja ii fac Laughing Laughing Laughing
si inca un edit Smile : de la nivelul 25 la 26 aproape 30 de mii de puncte de experienta necesare iuhuu, crek o saptamana imi ia
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 1:16 pm    Post subject: Reply with quote

da mei am intrat si pe mirc da a fost acuma nu mai intru ca ma plictiseste
joc doar raceconflicts si alte doua jocuri Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 12:10 pm    Post subject: Reply with quote

6110 workers needed to achieve maximum land production.
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 4:27 pm    Post subject: re Reply with quote

gata, azi - aproape sigur - vin soldatii pana la 1000 Smile adica 3600. o sa-mi para rau de venitul meu cel mare da' asta e Smile.
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 3:57 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
7000 workers needed to achieve maximum land production. Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group