FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
cheia succesului
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
levent1402



Joined: 15 Feb 2005
Posts: 27

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 5:04 pm    Post subject: cheia succesului Reply with quote

cum faci bani in acest joc??? fff simplu.va zic ce si cum am testat

mi-am facut inca 2 conturi si am inceput cu ele de la lvl 1

am strans bani in banca pana am ajuns la lvl 6,7 sau 8 ca sa pot ataca cu contul principal

fiecare cont secundar mi-a aduc 8-10 milioane gold

Deci ca sa fiti tari si mari va faceti cat mai multe conturi (oricum asa au facut toti de pe prima pagina)
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 5:29 pm    Post subject: Reply with quote

Eu NU colegule...
Dar am vazut cum altii au crescut peste noapte cu cateva sute de soldati.
Back to top
View user's profile Send private message
budist



Joined: 12 Feb 2005
Posts: 94

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 5:41 pm    Post subject: Reply with quote

din pakate e trishare, shi totzi care au facut asha au fost resetatzi. imi pare rau ca tu crezi ca restu au trishat.
Back to top
View user's profile Send private message
levent1402



Joined: 15 Feb 2005
Posts: 27

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

poti sa-mi resetezi contul nu conteaza

dar atata vreme cat nu exista un sistem anti cheat bine pus la punct vor exista o gramada de cheateri.

eu daca nu scriam aici ca am inca 2 conturi cum ma prindeai?
Back to top
View user's profile Send private message
vandasnic



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 46

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 8:02 pm    Post subject: Reply with quote

asta puteam sa fac si eu..........ffs.........dar nu am incercat.

si ca idee ca sa vezi ca jokul nu e pus la punct si ca 6 de pagini sunt pline de lvl 1......eu zic ca sunt inactivi..... pt ca:

uitati-va la danielle (e tot al meu sa testez alt caracter si sa utilizez alte skiluri) si dwarf....pt ca vandasnic nu mai mergea....am income prea mare /turn si nu pot face nimik.
am stat 2 zile din 30 in 30 min si tot mi-i fura pana construiam ceva.
chiar daca nu ma poate spiona nimeni, ma atacau direct.....

prea multe chestii de fixat.

iar cu cele 2 conturi despre care vb.......

sa vedeti cum am crescut cu danielle in 2 zile si cu dwarf intr-o zi.pt ca aproape toti de lvl 1 sunt inactivi

eu zic sa luati ceva din utopia...sa fie ceva similar.......functioneaza mult mai bine

nu va suparati pe mine, dar nu mai jok pana nu va fi un balans ceva si anti cheat
Back to top
View user's profile Send private message
alegzander



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 110
Location: Bucuresti

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 9:14 pm    Post subject: Reply with quote

Imi pare rau ca asta crezi despre mine

EU am 1 singur cont si numai 1 si cred ca acum cu acest cont arat ca se poate sa ajungi in varf si cinstit

DETIN locul 1 la populatie si imi permit sa cheltui 10mil pe o casa pt asta
DETIN cel mai mare def si un singur om ma mai poate ataca
DETIN locul 1 la income( am 5600 de mineri permanet, Eu nu trebuie sa ii scot cand nu sunt online)

Si TOATE astea din forte proprii si cinstit :

battles won: 1079
gold pillaged: 27.689.615

deci cred ca pot sa demonstrez acest lucru : Si Cinstit poti REUSI
_________________
No 1 in DEFENCE, INCOME and POPULATION

Don't mess with me
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
iulian



Joined: 15 Feb 2005
Posts: 108

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 9:44 pm    Post subject: Reply with quote

Idem.

Un singur cont !

Se poate urca si fara conturi secundare !!!
Back to top
View user's profile Send private message
budist



Joined: 12 Feb 2005
Posts: 94

PostPosted: Fri Mar 25, 2005 12:20 am    Post subject: Reply with quote

deshi pe mine m-au intrecut iulian shi alegzander ma tzin shi eu in spate Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
vandasnic



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 46

PostPosted: Fri Mar 25, 2005 6:53 am    Post subject: Reply with quote

nu am zis nimik despre nimeni.......cititi mai bine, am zis ca trebuie fixate o gramada de chestii si mai bine ca atacurile sa fie date in functie de land nu de bani. am mai zis sa va uitati la utopia...se joaka de ani de zile si nu e static

http://games.swirve.com/utopia/ sau altul..
http://games.swirve.com/earth/..........

sau la fel ca asta dar mult mai complex

http://www.aarcarena.com/aegis/home.php

nu vreau sa va luati dupa ei. poate va inspira in vreun fel sa rezolvam situatia asta de criza din jok


doar ca idee si sa va faceti o parere

ps: vreau ca acest jok sa arate bine si sa si functioneze, nu va trimit acolo sa jukati si sa uitati de acesta; doar pt a va face o idee creati un cont si vedeti cum arata.

mersi

pana nu se da restart nu mai intru.....income pe 0 asa ca nu va chinuiti sa mai atacati(asta e o prostie cu disband la pop).
Back to top
View user's profile Send private message
decim8tor



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 36

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 5:49 pm    Post subject: Reply with quote

Problema este urmatoarea:

Cine detine "ferma" va avea contul sters.
Daca jucatorul revine il avem in vizor.
Fermele o sa dispara in curand, si vom analiza defence logurile de la ele si cine are "ferma" va suferi penalitati.

Distractie placuta in continuare.

PS: levent1402 esti in vizorul nostru Twisted Evil
_________________
Cool Game programmer, and Lead Designer.....Enjoy
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

Da? Vrei suspecti? Uite lista: INFONET, coltalb, amaranth. De ce? pt ca toti erau mai slabi dacat maine la toate capitolele si i-am urmarit indeaproape. Spre ex in coltalb dadeam destul de bine in el ca avea aprox 1,9mil def, iar intr-una din dimineti ma uit sa vad ce mai face coltalb si surpriza! peste noapte i-a crescut def la 3mil si ceva. La fel si ceilalti amintiti. Eu muncesc din greu la contul meu si stiu cat se poate face cu un singur cont. Daca nu ma credeti verificati-le logurile.
Back to top
View user's profile Send private message
amaranth



Joined: 02 Mar 2005
Posts: 15

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 7:54 pm    Post subject: Reply with quote

Piem, nu stiu de ce iti place sa acuzi nefondat. Daca tie ti se pare ca am crescut prea rapid la def, afla ca mi-am pus majoritatea punctelor cand avansam la level la aparare fapt pentru care acum sunt in impas, pentru ca ma costa foarte mult armele, soldatii si cladirile, asa ca acum imi trebuie un venit imens ca sa pot sa-mi iau soldatii necesari. Pari sa uiti ca de multa vreme sunt in top atat la income cat si la populatie. Nush de ce nu intelegi ca faptul ca zile intregi nu cumpar soldati indica faptul ca strang bani pentru alte obiective, sau ca sa cumpar o data mai multi, pentru ca asa cum era mai inainte, degeaba cumparam cativa, ca ma atacau cei puternici si-mi omorau cateva sute de elite archers zilnic. Daca strategia ta nu da aceleasi roade, nu inseamna ca eu nu muncesc pentru contul meu, da? Sunt online foarte mult.
Si daca chiar vrei sa stii, da, mai am un cont, dar l-am facut doar ca sa testez alte caracteristici, nu sa trisez, si asta se poate verifica, pentru ca sunt cu amandoua conturile in top 15, nu l-am tinut ca si ferma, si nu abuzez.
Alta data nu acuza numai de dragul de a acuza!
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

Omule daca am gresit fata de tine imi cer scuze. Eu am spus ceea ce am constatat. Si eu stau online toata ziua, si salvez banii la fiecare juma de ora si mi-am si eu punctele in offence vreo 80. Si stiu cum e sa muncesti ca sa cresti un cont. Si si eu strang banii pt anumite obiective, folosesc zilnic cele 10 depozite. Dar am vazut cum in 2 zile ai venit din spate si dintr-un jucator cu un def mediu acum ai ajuns la o suma frumusica (nu are sens sa le postez ca e de prost gust) atat in def cat si in off. Si asta mergand in paralel cu mine.
Inca o data scuze daca m-am inselat, dar cu ceilalti nu cred...
Back to top
View user's profile Send private message
infonet



Joined: 22 Feb 2005
Posts: 9

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

piem ...tu ai ceva cu mine sau ce tot ma bagi in seama?De unde stii ca nu aveam bani in banca sau am facut un upgrade sau am pus toate punclele pe aparare sau atac odata! Am cel mai mare atac...daca il atac pe iulian de ex ii iau cite 1mil si ceva odata(x5) si nu ma mai face magar.
Back to top
View user's profile Send private message
infonet



Joined: 22 Feb 2005
Posts: 9

PostPosted: Thu Mar 31, 2005 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

piem vezi ca ti-am luat :230295 cit scri pe forum...iar sunt magar!

PS as putea sa zic si eu aiurea :l-am atacat pe alegzander si ave 12.5mil aparare iar cind am dat back sa il atac iar avea 13.5 mil ...poate avea omul bani in banca
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group