FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Major ERROR!!!!!!!!!

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
trandafirroxana86



Joined: 19 Feb 2005
Posts: 3

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 4:14 pm    Post subject: Major ERROR!!!!!!!!! Reply with quote

Am avut cam 10 MILIONE GOLD in "BANCA", 2000 "WAR SWORDS", 1000 "CHAMPIONS" si toate mi-au disparut.....Cum de s-au evaporat toate? Chiar toate sa dispara? De la 2 Milioane ATTACK am ajuns la 200MII ATTACK fara sa pierd unitati. Unde au disparut UNITATILE, BANII si ARMELE???? Astept raspuns cat mai repede.....MERCI Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question Question Question Question
Back to top
View user's profile Send private message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 4:21 pm    Post subject: re Reply with quote

simplu, ti-au fost luate
pt ca nu le-ai strans in mod corect. sa ii multumesti lui bashar ca ti-a lasat cele 2 milioane aparare ca nici alea nu le-ai facut corect
Back to top
View user's profile Send private message
trandafirroxana86



Joined: 19 Feb 2005
Posts: 3

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

EXACT!!!I-am obtinut din contrabanda cu alchool,prostituate si arme!!!!Este absurd....Eu pur si simplu am jucat jocul facut de ei!!! Daca era un BUG trebuia remediat in alta runda, nu resetat erorile in timpul jocului, penalizand jucatorii!!! Este vina lor,nu a mea!!!! Si toti CHAMPIONII distrusi....Si toti banii din banca luati....Nu cred ca era drept.Eu ce am obtinut nu era tot prin metode neortodoxe.Am obtinut prin atacuri.Trebuie facut ceva........ Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
iulian



Joined: 15 Feb 2005
Posts: 108

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 4:43 pm    Post subject: Reply with quote

Mai Roxi, calmeaza-te!!!

Tu ai obtinut un avantaj, un imens avantaj, folosit un bug probabil sau o alta sursa de venit.

Ai crescut ca Fat Frumos intr-o zi, cati altii intr-o luna.

Corect era sa raportezi bugul, nu sa profiti de el in defavoarea celorlalti jucatori.

Cand produceai bani si ostasi cu nemiluita, de ce nu ai aparut pe forum.
Cand se plangeau oamenii de tine de ce nu le-ai explicat cum sta treaba.

Acum cand ti-au fost luate o parte din venit, ai inceput sa te plangi. Prea tarziu. A venit haiducul Bashar si te-a pradat. Nu a avut suficienti saci si nici interesul sa te zeroizeze.

Ia-o ca pe o lectie si pune mana la munca !!! Oameni, tarani, armuri, soldati, aparare, atac ca toti ceilalti din joc!!!
Back to top
View user's profile Send private message
trandafirroxana86



Joined: 19 Feb 2005
Posts: 3

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 5:25 pm    Post subject: Reply with quote

Stiu ca am gresit.... Confused Dar nu era corect sa-mi ia toti CHAMPIONII! Putea sa-mi mai lase macar cativa. Putea sa-mi ia din ELITE ARCHERS dar sa nu ma lase cu attack mic..Nu tot ce am obtinut a fost din BUG...Ceva am obtinut si pe cai legale... Laughing (Nimicirea celor mici...)! Arrow
Back to top
View user's profile Send private message
iulian



Joined: 15 Feb 2005
Posts: 108

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

Chiar nu intelegi!!!

Alternativa era resetarea. Adica 0 pe linie si lvl 1.

Ai o sansa sa dovedesti ca esti un jucator corect, care munceste si reuseste prin forte proprii.

Foloseste-o !
Back to top
View user's profile Send private message
alegzander



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 110
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 6:37 pm    Post subject: Reply with quote

Jocul este in faze de testare si este normal sa apara bug-uri sau erori, ca nu te pot gandi la toate, ar fi prea perfect din prima
Scopul nostru este atunci si de a raporta aceste greseli pentru ca ele sa poata fi corectate nu de a le folosi in interesul propriu

Si tu si Byll trebui sa zice-ti mersi ca ati scapat cu atat, si nu v-ati trezit cu contul la lvl 1, cum se practica in alte jocuri

ASTA AR TREBUI SA VA INVETE JUCATI CINSTIT
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
black angel



Joined: 14 Feb 2005
Posts: 33

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 6:43 pm    Post subject: Reply with quote

trandafirroxana86 draga, nush cum poti sa spui ca ai obtinut banii, armele si oamenii corect (cel putin o parte, cum zici tu) din moment ce ai folosit un bug pt asta.
plus ca ai tocat nervii unor oameni pe aici, oameni care au jucat corect si au raportat bug-urile tocmai pentru ca jocul sa se imbunatateasca.
si acu apari si mai si tzipi ca nu pricepi de ce
lol
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group