FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Putine conturi active!

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 5:23 pm    Post subject: Putine conturi active! Reply with quote

Parca au fost mai mult de 100 de voturi pt reset, iar acum vad doar 73 de conturi active. Iar jucatori efectiv sunt mai putini de atat.
Probabil cei care au votat nu pt reset fac greva si nu joaca! Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 7:21 pm    Post subject: Reply with quote

De fapt , daca nu ma inseala memoria ,au fost peste 200 voturi ...
Si pe mine ma uimea atunci la cate voturi au fost , tinand cont ca nici atunci nu prea vedeam jucatori activi f multi ...

Insa la final, a fost afisat ca media de level care a votat a fost undeva pe la 20-25 ...

Parerea mea e ca , multi au votat cu conturi care aveau facute , si care poate nici nu jucau vreodata cu ele ...

E adevarat ca din pacate sunt f putini jucatori activi in joc .. 74 conturi care au miscat ... dar unele au level f mic ,o parte din ele sunt convins ca sunt ferme .... iar numaru de jucatori care chiar isi dau interesu in joc este foarte mic ... Rolling Eyes

Pacat , jocu e destul de bine facut si complex ... dar duce lipsa mare de jucatori , poate ar trebui ceva reclama sa fie atrasi jucatorii Rolling Eyes

Eu am mai propus o data , dar nu mi s-a mai raspuns ...
Am vazut in mai multe jocuri ,adminii inscriau jocu in toate topurile posibile , iar in joc dadeau sume de bani semnificative ( chiar mari ) , pt ca jucatorii sa voteze , iar aproape toti jucatorii activi votau doar pentru a primi banii, dar jocul ajungea plasat foarte in fata in topuri , si apoi atragea din ce in ce mai multi jucatori ...
Si in fine , metode ar fi mai multe sa se incerce atragerea jucatorilor .. trebuie doar gasite Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

o sa ma ocup si de reclama, pana acum nu ma interesat de loc lucrul acesta pt ca intai am vrut sa termin jocul.

de inscris l-am inscris in cateva locuri, o sa maresc bonusul de la ancient coins.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
herpes



Joined: 14 Nov 2006
Posts: 16

PostPosted: Wed Jan 31, 2007 3:28 am    Post subject: Reply with quote

precis un skin nour ar ajuta mult Smile
am mai vorbit noi despre asta bashar...

ce ar fi un forum pentru cei talentati Smile poate te-ar puta ajuta cineva cu ceva in plus Wink
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Feb 01, 2007 12:59 pm    Post subject: Reply with quote

ar fi bine venit orice ajutor

e destul de greu sa am grija de toate
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
urssul



Joined: 01 May 2005
Posts: 6

PostPosted: Wed Mar 07, 2007 5:33 am    Post subject: Reply with quote

Parerea mea e sa o lasati balta cu reclama pt multi jucatori...Din cate observ...jocul abia merge...E si destul de incarcat in continut...Cred ca daca se dubleaza cumva nr de jucatori online...pica serverul...Asa ca..inainte de reclama..un server performant...Sau 1001 de jucatori..si o pagina care se incarca in 10 minute...
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Wed Mar 07, 2007 12:20 pm    Post subject: Reply with quote

legatura la net este problema

pt sponsorizare pt o banda klumea toti vor multi utilizatori, dar cu multi utilizatori se misca greoi

sper sa reusesc sa fac upgrade la banda care este acuma macar

este un cerc vicios
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group