FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
taranii sa plateasca

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wisher



Joined: 31 May 2006
Posts: 20

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 11:12 am    Post subject: taranii sa plateasca Reply with quote

pt a mai obtine niste bani fara lupta! ar fi folositor daca taranii ar plati pt serviciile primite pe langa ce iti dau din agricultura respectiv minerit 'chiri doctori haine mancare arme"
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Tue Sep 05, 2006 11:27 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
ar fi folositor daca taranii ar plati pt serviciile primite


Sincer dc as fi in locul taranului te-as da jos ca comandant Laughing Dupa ce ca lucreaza pe moca, mai da si bani pt "privilegiul" ca are de munca" Laughing Razz Razz

Ok .. eu doar glumesc acu .

Quote:
pt a mai obtine niste bani fara lupta

Nu stiu cat de bine ar fi , caci oricum multi au populatie foarte apropiate unu de altu, si nu s-ar face prea mare diferenta le venit de la tarani . Si ar fi o motivatie in plus sa nu ai armata !
totusi eu as merge pe alta idee.
Problema e ca multi jucatori bag tot venitul in mercenari / reasearch / spioni, doar ca sa nu aiba bani pe ei si sa nu aiba adversarul ce sa ia.
Ca in zona mea : nu are nimeni bani, si macar de ii folosea la ceva Razz

Ar fi tare un venit pe cap de locuitor, care sa nu poti totusi sa ii folosesti la mercenari , spioni si alte dinastea. Sa zicem ceva de gen "tribut" . Ai atacat , ai batut ,fiecare locuitor scoate din buzunar 10gold Rolling Eyes

Ca ar fi bine dc s-ar putea merge pe 2 strategii , ori prin lupta, ori prin cresterea productivitatii, dar jucatorul sa aleaga care din ele, nu sa fie deja aleasa varianta de circumstante ( cum ar fi lipsa banilor pe camp )
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group