FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
intrebare

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gamer



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 4

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 4:20 pm    Post subject: intrebare Reply with quote

Sa zica si noua adminii cam ce mai au de lucrat la joc pana se termina ... Adica , mai e mult ? Ca userii noi deja nu mai au nici o sansa tinand cont de cand e jocul deschis ... deci sunt si eu curios cat mai e pana se reseteaza si ce mai e de lucrat la joc ?
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 4:57 pm    Post subject: Reply with quote

ar cam fi asa:

1.bonusurile in functie de an, vreme, zi sau noapte, anotimp(sunt aproape gata)
2.spionii(deja lucreaza decim8thor la ei)
3.research
4.rezolvat cu monstri
5.aliante
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 5:32 pm    Post subject: Reply with quote

Dar sper ca nu se reseteaza imediat ce se termina cu totul ... Ca trebuie si noi sa probam macar vreo luna aliantele cu bonusurile actuale... ca doar nu ne-am chinuit atata degeaba ... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 5:54 pm    Post subject: Re: intrebare Reply with quote

gamer wrote:
Ca userii noi deja nu mai au nici o sansa tinand cont de cand e jocul deschis ... deci sunt si eu curios cat mai e pana se reseteaza si ce mai e de lucrat la joc ?


Sanse sunt, nu e vorba de sanse, eu am inceput jocul cu alt cont acu vreo 2 saptamani. Am strans vreo 7 miliarde, armata, extra case. Doar cu research-urile e mai greu ca trebuie timp. E adevarat ca am facut bani multi pe seama conturilor inactive la care s-au adunat multi bani. Deci nu e vorba de asta, oricine poate incepe f usor, numai ca iti trebuie ceva timp sa ajungi in top.

Dupa ce se va termina de implementat tot, e clar ca va fi un reset.

Numai bine dezvoltatorilor jocului.
Back to top
View user's profile Send private message
dj_maryus



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 189
Location: Buzau

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 5:57 pm    Post subject: Reply with quote

Eu totusi zic sa fie lasate aliantele macar o luna cu conturile actuale ... Ca asta e partea cea mai frumoasa a jocului in cele din urma ... si ar fi pacat sa ne fi straduit atata fara macar sa ne bucuram de aliante jocul asta

Cat despre partea astalalta, normal cas sanse si pt un incepator ... Eu acu 3 saptamani aveam 10000 pop , acu ma aproprii de 40.000 , maine ajung sigur ca imi vine researchul ... Deci sigur cas sanse ...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group