FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Serching for ppl from POLAND
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tips & Tricks
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 4:00 pm    Post subject: Reply with quote

przepraszam cie za to. bo wiesz ja klikam i lece pokoloei na tych co sa very rich i tak mi sie kliknelo sorki za to jak by sie dalo to bym ci dal kaske z nawiazka.

OT:
gigattack - ten gosc mial niesamowitego fuksa zatakowal mnie w tedy kiedy ja atakowalem i mi kaske podpieprzyl bedzie ze 80mln starata nie wielka bo to okolo 1 domek ale zawsze cos Smile.

Offence statistics
click here to view history
Efficency: 96 %
total battles: 1301
battles won: 1246
battles lost: 55
soldiers killed: 5134
soldiers lost: 2260
gold pillaged: 4.185.094.114


Defence statistics
click here to view history
Efficency: 0 %
total battles: 37
battles won: 0
battles lost: 37
soldiers killed: 114
soldiers lost: 44
gold lost: 147.386.390

niestety przy moim deffie Smile

a u was jak to stoi ?? Smile


PS:
oranz^ : jak mozesz podac te wzory na ich podstawie moze napisze cos. bo ja narazie nie moge dojsc jak to sie liczy Smile
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

spox, ja sie tam nie gniewam bo i tak to co mi skosiles to marne miliony Razz

Wzory Ci puszcze na PM bo niewiem czy autor chcialby aby byly publicznie widoczne.
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 8:29 pm    Post subject: Reply with quote

http://kriqs.boo.pl/rc/

macie tam stronki gdzie mozecie obliczyc ile kasy zuzyjecie np rozbudowujac do 200 liczbe domow extra. i ile mozecie wybudowac domow za kase ktora macie Smile.
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Mon Feb 13, 2006 10:09 am    Post subject: Reply with quote

tak sobie mysle, moim zdaniem lepjej poczekac az sie uzbiera bulid 100 i trade 100 i wtedy inwestowac w domki, bo ja np mam ich 200 i teraz jak bede chcial zwiekszyc do 205 przy moim bulid 66 to bedzie mnie to kosztowac 500 mln a jak zwieksze bulid do 100 to tylko 250 mln czyli kupie 2x wiecej domkow a 2x wiecej to przy 500x4011 off to jest 2mln off a 1000 ludkow za ta sama cene to juz 4mln offa Smile. ale to tylko moje spoztrzezenie Smile. pewnie juz macie po 100 Smile ja zrobilem blad i w mercow ladowalem za duzo Sad.

pozdro
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
oranz^



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 16

PostPosted: Mon Feb 13, 2006 5:42 pm    Post subject: Reply with quote

nom fakt, ja juz mam Builda 100 Smile

Co do programiku o ktorym pisalem wczesniej to juz jest gotowy w Turbo Pascalu co latwo mozna skompilowac na plik wykonywalny exe. Jednak jest pewien problem gdyz budowa pogramu i obliczenia wymagaly uzywania liczb rzeczywistych a w TP jest to mozliwe tylko na typie 'real' wiec wszelkie informacje wyswietlane sa w skladni xx,xxxe*06 co przeszkadza troche w odczytywaniu. Kolejna sprawa sa zaokraglenia ktore niedzialaja no i ostatnia sprawa: typ real nie nadaja sie do obliczen na duzych liczbach gdyz przy obliczeniach zrzeraja duzo procesora co w zwiazku z tym daje strasznie dlugi czas czekania na wynik (do godziny!).
Back to top
View user's profile Send private message
kriqs



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 21

PostPosted: Mon Feb 13, 2006 6:52 pm    Post subject: Reply with quote

no ja napisalem ten program ale wlasnie byly ograniczenia wiec dalem sobie spokuj i zrobilem to w php co dalo wynik pozytywny. Jest na mojej stronce pierszy plik kasa.php wpisujesz dane a on ci mowi ile mozesz domkow kupic oczywiscie na oko bo z drewnem i glazami jest cos nie tak Smile.

w nrdomkow.php czy jakos tak, wpisuyjesz dane a on ci mowi na oko ile wydasz Smile
_________________
sry for my eng, i can write but i read and say in this lang Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tips & Tricks All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group