FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Nu creste Experienta

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zzz



Joined: 03 Aug 2005
Posts: 2

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 8:44 pm    Post subject: Nu creste Experienta Reply with quote

De 8 zile atac incontinuu si la experienta tot " needed: 1 " imi zice fara sa ma lase sa mai inaintez . Iar research nu mai imi da nici o posibilitate de research.
Va rog verificati unde este problema pentru a putea sa merg mai departe.
Mercic
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 12:07 am    Post subject: Reply with quote

np ai ajuns la maxim

scrie needed 1 dar tot iei experienta in continuare

acum adaug mai multe leveluri
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 1:29 pm    Post subject: cheat sau feature? Reply with quote

Si oare cum ai ajuns sa treci la lvl 53 asa repede cand nu ai avut pe cine ataca cu atacul tau decat pe tatajan? Sau poate e alta metoda prin care poti face experienta, decat atacul castigat, si eu nu stiu? Acum chiar nu mai ai pe cine ataca, adica sa aiba defense mai slab decat atacul tau, si sunt curios daca vei mai avea atacuri castigate. Acum sunt "Most attacks won: zzz (11.256 attacks)".
Poate e un bug, si atunci il rog pe bashar sa se uite. Razz
Back to top
View user's profile Send private message
nightwolf



Joined: 24 May 2005
Posts: 146

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 3:51 pm    Post subject: Reply with quote

greseala, bele: zzz schimba periodic stilul de joc; acum e orientat pe defence; dar pana azi-dimineata era orientat pe offence si avea atac cu putin peste 109 mil. Crede'ma ca mai are pe cine ataca Smile

ceea ce nu inteleg eu cum trebuie, este cum reuseste sa faca extra-case asa repede, avand in vedere ca eu fac 1-2 la ~ o saptamana (acum) Wink (si am cel mai puternic atac si income destul de mare Wink )
Back to top
View user's profile Send private message
bele



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 103
Location: Timisoara

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm    Post subject: Reply with quote

M-am gandit si la asta ca schimba de pe atack pe defence. Dar totusi nu are un range asa mare de atack ca sa faca atatia bani incat sa-si permita sa si schimbe stilul de joc asa des si sa faca extracase asa multe cum zici tu. Uite, la lvl 52 putea ataca pana la lvl 46 inclusiv, adica maxim 9 jucatori, dintre care unii au defence foarte mare.
Vom vedea, cerem sa se faca lumina! Laughing Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group