FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Experienta...

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bylly_boy



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 35

PostPosted: Wed Sep 21, 2005 11:55 pm    Post subject: Experienta... Reply with quote

Deci ce cred eu ca ar trebui modificat... experienta pe care o iei de la atacurile castigate asupra ta...
Pe mine ma ataca foarte multi... si pierd foarte multi oameni.. si atunci cand castig... iau experienta foarte putina... nu e corect...daca pierd.. pierd si gold si soldati si moral s fatigue... iar cand castig doar o amarata de experienta... macar daca ar fi la jumate din ce iau cand atac pe cineva.. tot ar fi ceva...

Vedeti daca se poate face ceva...
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 12:34 am    Post subject: Reply with quote

am dublat-o


acum este la 1/3 din cat ai castiga daca tu ai ataca pe cineva
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
bylly_boy



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 35

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 2:39 am    Post subject: ... Reply with quote

asea da Smile.. acum mai vorbim si noi... eu sunt bazat pe defence... si pot sa atac foarte putini... asea mai iau si eu ceva de la aia care ma ataca zilnic
Back to top
View user's profile Send private message
oby



Joined: 12 Feb 2005
Posts: 26

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 5:26 pm    Post subject: cred ca ar trebui sa fie invers Reply with quote

Daca te ataca cineva si castigi ar trebui sa iei mai multa experienta decat daca ai ataca tu.Atunci ce rost mai are spy-ul?Nu?
Da in fine asta e alta problema unde suntem in contradictoriu Smile) Very Happy .
Pacat ca nu e ultima Laughing Exclamation
Asa ca raportul ar trebui sa fie nu 1/3 ci 3/1.
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 11:10 pm    Post subject: Reply with quote

teoretic poti fi atacat de muult mai multe ori decat daca ai ataca tu

teoretic daca ar fi multi jucatori si s-ar ataca in continuu

deci cred ca e mai bine ca exp defensiva sa fie mai mica decat exp care o iei cand ataci

si e mai logic sa fie asa pt ca atunci cand ataci te duci tu cu armata peste el si deci se presupune ca ai mai multe de invatat decat sa tot stai in castel si sa tragi cu sageti de pe turnuri
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
bylly_boy



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 35

PostPosted: Fri Sep 23, 2005 1:49 am    Post subject: ... Reply with quote

corect...bashar are dreptate... exp deff tre sa fie mai mica ca cea off... desi eu sunt bazat pe deff. am aceiasi parere...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group