FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Parca am fi barbari, train ca sa ucidem!

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oby



Joined: 12 Feb 2005
Posts: 26

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 3:47 pm    Post subject: Parca am fi barbari, train ca sa ucidem! Reply with quote

Cam asta e politica joculiu:ataci sau te aperi ,pana aici totul e ok dar.
(Asa ca o mica paranteza citeam aici pe forum ca daca te dezvolti faci si bani si populatie si armata MINCIUNIIIIIIIIIIIIII )
dupa ca am incercat mai multe strategii si in cele din urma mi-am terminat contul am vazut ca daca te aperi sau ataci,nu castigi mai nimic cand ajungi la nivelele mari, si nu te mai poi dezvolta pt ca trebiue sa-i asteptii pe altii sa se dezvolte si ei , ca sa-i poti ataca sau sa te atace .
Ca sa te dezvolti iti trebuie in principal bani si soldati sau oameni,da? 1 daca bagi tot in attac o sa ajungi ca "CZC" care are el cel mai mare attac din joc dar pe cine ataca el ca sa mai castige niste bani ca sa mai cumpere o extra casa, care probabil il costa vreo 500 mil Shocked ?Face bani astea in juma de an din atacuri, pt ca el are doar 1000 gold pe turn ca are toti oameni bagati in armata, si daca ataca poate sa atace doar 8 jucatori adica 7 ca pe BYLL nu-l bate, si tot draku ala e .

2 iar daca faci ca BYLL iar nu e bine pt ca tot acolo ajungi adica nu te mai poti dezvolta.

Deci parerea mea e ca trebuie schimbat sistenu asta de crestere a populatiei ori case mai ieftine(sau deloc si faceti recruter) ori mercenarii nu consuma bani.Pt ca jocu asta sa transformat nu in cine are cel mai mare atac sau deffence ci in cine are cele mai multe extra case.
Back to top
View user's profile Send private message
turboshadow



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 55
Location: I am the Shadow beneath you! I will allways follow you!

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 7:53 pm    Post subject: Reply with quote

da cam asha e, dar cica se vrea sa se introduca ceva cu population health dupa care se pot construi cate case vrei numai sa ai destul la health ca sa nu ai epidemii shi alte chestii. Numai ca modul inca nu a fost finalizat fiindca bashar shi decim8tor au avut examene. Deci noi asteptam update-ul (prin noi vreau sa spun doar mana de oameni care-i mai sunt vii pe aici Very Happy)
_________________
From beyond the grave I shall watch you my little minions!!!!! Muahahahahah!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Sep 22, 2005 11:05 pm    Post subject: Reply with quote

maine la 8:00 am ultimul examen

sa vad ce pot face cu health-ul
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group