FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
experienta

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Jun 16, 2005 1:33 am    Post subject: experienta Reply with quote

vad ca ai refacut nivelele de exp. adica de la 36 la 37 nu mai tre sa stau 2 saptamani. totusi se pare ca le-ai refacut si pe celelalte. adica vad pe unii care avanseaza nivelele ca fat-frumos. sper ca nu ai micsorat pragurile de la nivelele inferioare. ca mie si lu' infonet ne-a trebuit o luna sa trecem prin 2 nivele. n-as vrea sa ne ajunga altii in 4 zile.
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Thu Jun 16, 2005 11:23 am    Post subject: Reply with quote

o sa le refac pe toate incepand de la level 25 in sus

toti trebuie sa treaca prin pragurile care ai trecut si tu ca sa ajunga la level-ul tau inclusiv levelul ala mare de 400.000 exp
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Thu Jun 16, 2005 1:24 pm    Post subject: re Reply with quote

atunci e bine. ca nu as fi vrut sa simt ca am pierdut vremea degeaba.
mai ai examene ? daca da, bafta. sper sa le iei pe toate ca sa poti sa fii linistit sa lucrezi si la joc.
Back to top
View user's profile Send private message
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Thu Jun 16, 2005 11:14 pm    Post subject: Reply with quote

stii de ce cresc altii ca "fat frumos"? Very Happy hai ca'ti spun eu (daca ai citit pe forum ce am mai scris, atunci sti ca mai am un cont care e strict offence, nu bani, nu defence (nightwolf ii zice) asa ca sunt in tema Very Happy ). la voi a fost rau ca nu prea ati avut asa multi pe care sa'i atacati (tu si infonet, adica) pentru ca erati prea sus. Din ce am vazut eu, ca sa fac ~200000 de pt de experienta (asta inseamna de la lv 32 la lv 33) am nevoie de aprox 2 zile (fatigue, 5 attack/zi, etc), pentru ca acum sunt multi care au urcat nivelele. asta inseamna ca la 400.000 o sa am nevoie de aprox 4-5 zile, nu o luna.
de asta ii vezi tu pe ceilalti ca cresc asa nivelele.
daca vrei sa faci un calcul, in medie iese cam 700-800 pt de exp/atac; sunt asa de multe "victime" incat nu pot sa'i atac pe toti de 5 ori intr'o singura tura (ajung cu fatigue la -100) ceea ce cred ca nu s'a intamplat la voi ... pentru ca erau mai putini Smile; pe zi, fac cam 100-120 mii exp, daca dau toate atacurile.

(cred ca am tinut bine minte cifrele .... daca nu, dubleaza timpul si o sa vazi ca tot nu iese o luna)


Last edited by anjel on Fri Jun 17, 2005 6:35 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
lordadrian



Joined: 20 Oct 2004
Posts: 104
Location: Bucuresti

PostPosted: Thu Jun 16, 2005 11:25 pm    Post subject: Reply with quote

pe mine nu m-ar deranja deloc daca ar urca si altii peste lvl 30!adik pot si eu sa atac mai multa lume sa fac exp mai multa ca oricum nu prea mai am pe cine sa atac!mai am 247000 sa trec lvl asta si pe urm o sa-l trec cine stie in cat timp avand in vedere ca atac de vreo 2 zile si nu am progresat mare lucru!plus ca am iesit din zona celor cu bani!
nu ma plang pentru ca imi mai pun si eu taranii la munca din cand in cand...am vazut ca stati ca lupii la panda si daca uit de tarani si incerc sa-mi pun banii cu un minut intarziere...nu mai ii am!Smile
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
nightvol



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 199
Location: Slatina

PostPosted: Fri Jun 17, 2005 1:18 am    Post subject: re Reply with quote

taranii mei n-au mai vazut munca de vreo doua saptamani, am mai avut o tentativa da' n-am mai putut fi atent si i-am scos mai bine. sta ca pensionarii la carciuma Laughing Laughing joaca table. cu bani ii subventionez eu Smile ca am cativa in banca. daca as fi stat zi de zi 12 ore ca inainte as fi avut cel putin 300 de milioane Laughing Laughing asta e
Back to top
View user's profile Send private message
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Fri Jun 17, 2005 6:26 pm    Post subject: Reply with quote

lasa, lordadrian, ca si altii au uitat de tarani Very Happy.
Si i-am uitat chiar peste noapte ... nu-ti zic ce minus aveam dimineata la soldati Wink da' tot raul spre bine ... mai putini soldati, mai multi muncitori ... lol
numa' ca tre' sa am mare grija sa'i scot de pe pamanturi cand plec, ca daca nu ... acusi nu mai pot sa atac pe nimeni ...

si o intrebare pentru bashar: punctele de experienta le primesti in functie de cat de mare e armata ta si a celuilalt, sau in functie de nivelul eroului pe care il ataci? sau amandoua combinate?
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Sat Jun 18, 2005 8:20 pm    Post subject: Reply with quote

este calculata doar in functie de diferenta de level si de armata totala care se lupta(armata ta + armata inamica)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Sat Jun 18, 2005 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

merci
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Tavern All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group