FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
dispar arme ,sau e bug ?

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strattus



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 2

PostPosted: Tue May 24, 2005 12:41 am    Post subject: dispar arme ,sau e bug ? Reply with quote

ce naiba se intampla,dimineata aveam 1500 de War Sword iar asta seara cand am ajuns la calculator mai aveam 700 si ceva.....e vre-un bug ceva de dispar armele asa din senin sau ce naiba se intampla ? m-am chinuit o gramada sa-mi cumpar armele alea si acum m-am trezit ca trebuie sa scot alti bani din buzunar,ce naiba?
Back to top
View user's profile Send private message
anjel



Joined: 22 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: Tue May 24, 2005 1:44 am    Post subject: Reply with quote

poate mai joaca cineva pe contul tau ...

pentru bashar: daca ai timp (si chef Smile ), fa pe prima pagina o chestie de genu': last login ( dd/mm/yyyy hh:mm, last IP: xxx.xxx.xxx.xxx).

si mie mi-a facut impresia la un moment dat ca cineva juca pe contul meu ...
Back to top
View user's profile Send private message
strattus



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 2

PostPosted: Tue May 24, 2005 1:47 am    Post subject: nu mai joaca nimeni Reply with quote

sigur nu are cine sa mai joace,joc doar de acasa si aici nu are cine sa-mi intre pe cont ,nici macar pisica Very Happy locuiesc singur deci nu are cum sa mai intre altcineva
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Tue May 24, 2005 1:22 pm    Post subject: Reply with quote

nu se poate sa fie bug

dar o sa fac ce a sugerat anjel pt mai multa siguranta
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Bugs Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group