FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
 
 
 
Prea multe schimbari!

 
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report
View previous topic :: View next topic  
Author Message
thenimda



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 5

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 5:31 pm    Post subject: Prea multe schimbari! Reply with quote

Eu inteleg ca suntem in teste si facem tot felul de incercari, modificarile sunt totusi prea dese si mai ales neanuntate!
Azi am descoperit ca s-a modificat pragul in care poti ataca pe cineva de la 4 nivele la 6. O sa spune-ti ca s-a scris in pagina "tz" la subiectul "y". Nefolositor pentru mine! Nu am timp sa rasfoiesc forumul de la un cap la altul asa cum face de ex. "2pac4you" (nu mai zic de poluat forumul Mad ).
Va rog, deci, daca se poate, pe prima pagina, cand intri: "NEWS" s-a modificat cutare si cutare, sau versiunea alfa 1.xx , orice se poate pentru a ne da seama de mersul jocului.
Pai daca intra acum un jucator care nu s-a logat de o luna, il ia durerea de cap si nu are cum sa inteleaga ce se petrece.
Va multumesc!
Back to top
View user's profile Send private message
`2pac4you`



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 120

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 6:31 pm    Post subject: Reply with quote

vere nu sunt singurul care rasfoieste forumul mai sunt si altii
si al rasfoiesc pt ca nu am ce face toata ziua pt ca lucrez la o sala de calculatoare si ma plictisesc si mai degraba stau si citesc ce scriu altii
dar sa stii ca e buna ideia ta cu news pt ca sunt f multi care nici nu intra pe forum si e bine pt ei daca sar face treaba cu news
Back to top
View user's profile Send private message
bashar
Forum Admin


Joined: 18 Feb 2005
Posts: 1442
Location: Bucharest

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 7:14 pm    Post subject: Reply with quote

da stiu ca nu exista nici un fel de help pt jucatori si multi abandoneaza jocul pt ca nu isi dau seama cum sa-l joace

dar cand sa mai fac si manualul??

daca vrea cineva sa faca un FAQ sau ceva de genul asta e binevenit si o sa il pun in loc de manual
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
thenimda



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 5

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 8:23 pm    Post subject: Reply with quote

Nu la manual ma gandeam eu. De ex. un link pe prima pagina "Last changes".

Si pt "2pac4you", nu-i problema ca stai citesti si scrii pe aici, ai putea insa sa o faci in romaneste. Pe mine unul ma doare capul cand incerc sa iti citesc posturile.
Back to top
View user's profile Send private message
piem



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 120

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 8:34 pm    Post subject: Reply with quote

Mama ce s-a enervat... Ce-ai patit colegu' de esti asa suparat?
S-a umflat orezu-n tine? Laughing Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    raceconflicts.com Forum Index -> Suggestion Report All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group